نشست مجلس و دولت با مسئولان پیام‌رسان‌های داخلی/درخواست برای برخورد علمی با فیلترشکن‌ها

عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به نشست مشترک مجلس و دولت با مسئولان پیام‌رسان‌های داخلی گفت: برخورد علمی با فیلترشکن‌ها در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به نشست مشترک مجلس و دولت با مسئولان پیام‌رسان‌های داخلی گفت: برخورد علمی با فیلترشکن‌ها در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت.

به گزارش اسلامشهرخبر ، محسن کوهکن عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از نشست مشترک ۳ کمیسیون صنایع، امنیت ملی و اقتصادی مجلس با مسئولان پیام‌رسان‌های داخلی، وزیر ارتباطات و نمایندگانی از شورای عالی فضای مجازی خبر داد و گفت: این جلسه صبح امروز (دوشنبه ۷خرداد) برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه مسئولان پیام‌رسان‌های داخلی مشکلات خود را مطرح کردند، افزود: عدم همراهی برخی از دستگاه‌ها با پیام‌رسان‌های داخلی، ایجاد رقابت‌های نابرابر از سوی شرکت‌های “خصولتی” که خواهان ورود در این حوزه هستند از جمله مشکلات مطرح‌شده در این زمینه بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: مسئولان پیام‌رسان‌های داخلی در این جلسه عنوان کردند که از نحوه ارتباط و اقدامات وزارت ارتباطات رضایت نسبی دارند.

کوهکن با ابراز اینکه حفظ امنیت ملی و کلان کشور، نظام و مردم اقتضا می‌کند که تلگرام امکان فعالیت نداشته باشد، اظهار داشت: در این جلسه همچنین مطرح شد که با فیلترشکن‌ها برخورد علمی و قانونی انجام شود.

عضو کمیسیون صنایع درباره جمع‌بندی این جلسه گفت: تقویت و حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی، همراهی دستگاه‌های دولتی با پیام‌رسان‌ها و همچنین حفاظت از حریم خصوصی مردم جزو نکاتی بود که در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت.

انتهای‌ پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *