نسل جوان اسلامشهر وامدار نسل اول و دوم انقلاب در این شهر است

سرپرست فرمانداری اسلامشهر گفت: نسل جوان اسلامشهر وامدار نسل اول و دوم انقلاب در این شهر است.

سرپرست فرمانداری اسلامشهر گفت: نسل جوان اسلامشهر وامدار نسل اول و دوم انقلاب در این شهر است.

به گزارش اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور شامگاه سه شنبه در مراسم ۲۸ صفر ضمن عرض تسلیت به مناسبت این ایام طی سخنانی اظهار داشت: امروز که ۲ روز از ۱۳ آبان که ۳ رخداد مهم که شامل تبعید امام راحل، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان خط امام را در کشور ما رقم زد می گذرد می بینیم که مردم همچنان در صحنه حاضر هستند.

مرسلپور افزود: در طول این ۴۰ سال مردم دیانت و انقلابی گری خود را در این روزها به ویژه ۱۳ آبان به تصویر کشیدند و در سال گذشته هم که با توطئه های مختلف مواجه بودیم انقلابی گری مردم بود که خط بطلان بر همه توطئه ها کشید.

سرپرست فرمانداری اسلامشهر بیان داشت: همه نیروهای انقلاب در تمام صحنه های انقلاب حضور داشته و دارند اما زمانی عده ای قصد داشتند و دارند که با یک خط کشی تصنعی و ساختگی را نام خود مصادره کنند اما باید بدانند که نمی توانند ۱۳ آبان را مورد مصادره قرار دهند و باید بدانند که کسانی لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند که هم اکنون به عنوان نیروهای خط امام و رهبری در گرایش و بینش جمع حاضر حضور دارند و با همه بی مهری ها دست از انقلاب نکشیدند.

وی با بیان اینکه خوشبختی انقلاب در این است که هیچ کس نمیتواند آن را به نام خود مصادره کند گفت: انقلاب از آن انقلابیون است و به همه نسل ها متعلق است با یک تفاوت که نسل سوم و چهارم باید بدانند انقلابی که حاصل شده است نتیجه اهتمام نسل اول و دوم انقلاب است.

سرپرست فرمانداری اسلامشهر بیان داشت: در اسلامشهر اگر نبودند کسانی که از نسل اول و دوم انقلاب هستند هم اکنون مشکلات زیادی را با آن دست و پنجه نرم می کردیم.

مرسلپور گفت: انقلابیون و کسانی که مدعی خط امام و رهبری هستند باید بدانند که احترام نسل اول و دوم انقلاب واجب است.

مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *