نباید به حرف های احمقان درباره رهبری توجه کرد/ پسر امام که هیچ شورای نگهبان می تواند پسر پیغمبر را هم تایید نکند

دبیرکل جبهه پایداری گفت: معتقدم بعد از وجود حضرت ولی عصر(عج) بهترین نعمتی که خداوند به ما داده است حضرت آقا است؛ باید قدر آقا را دانست و نباید به حرف های احمقان درباره آقا توجه کرد؛ حال این افراد هرکسی می خواهند باشند.

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت الاسلام مجتبی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری شب گذشته در همایش انقلاب اسلامی در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اسلامشهر اظهار داشت: خداوند متعال روزی ما را تضمین کرده است اما سبب این روزی آن است که شخص صبح از خانه بیرون بزند و کاری را انجام بدهد و یا اگر شخصی می خواهد فوتبالیست خوبی شود باید به خوبی تمرین کند؛ ما نیز برای بیرون کردن طاغوت باید شاه را بیرون می کردیم.

وی تصریح کرد: برای داشتن یک مجلس خوب نیز مردم باید تحقیق کنند و نمایندگان خوب را به مجلس بفرستند؛ اگر یک نماینده ای روزی در آن سوی دنیا پناهنده شده است تقصیر خودمان بوده است.

آقاتهرانی در ادامه گفت: در نظام اسلامی ما تمامی شریان های نظام باید به ولی فقیه وصل شوند؛ شما رای می دهید اما باید شورای نگهبان تایید کند؛ شما به رییس جمهور رای می دهید اما رهبری باید تایید کند؛ فرمانده سپاه و ارتش نیز توسط رهبری تعیین می شوند؛ این اعمال در زمان امامان معصوم نیز انجام می شد تا زمانی که امام زمان(عج) غائب شدند و حال باید یک فردی این کارها را انجام می داد.

وی افزود: تنها جایی که به برکت اهل بیت ولایت فقیه به آنجا رسیده است کشور ما بوده است؛ در همه فتنه ها نیز دشمنان به دنبال زدن ولی فقیه بوده اند زیرا اگر او باشد همه چیز سرپا است اما اگر او نباشد مسئولان استخوان های یکدیگر را می خورند.

دبیرکل جبهه پایداری در ادامه گفت: معتقدم بعد از وجود حضرت ولی عصر(عج) بهترین نعمتی که خداوند به ما داده است حضرت آقا است؛ باید قدر آقا را دانست و نباید به حرف های احمقان درباره آقا توجه کرد؛ این افراد هرکسی می خواهند باشند.

آقاتهرانی بیان کرد: شما مردم باید از نمایندگان مجلس اجرای خواسته های رهبر انقلاب را مطالبه کنید؛ باید ببینید آقا برای انتخابات آینده چه می گویند.

وی خاطرنشان کرد: برخی به دنبال زدن شورای نگهبان هستند درحالی که حرف آنها بیخود است؛ پسر امام که هیچ، حتی اگر شورای نگهبان پسر پیغمبر را هم تایید نکند نظر شورای نگهبان محترم است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *