سید سعید طبائی امام جمعه احمدآباد اسلامشهر

نباید با رفتار نادرست مردم را به انقلاب بدبین کرد

امام جمعه احمدآباد گفت: نباید با گفتار و رفتار نادرست، مردم را نسبت به انقلاب بدبین کرد، اگر این بدبینی ایجاد شود و اصل نظام زیر سوال رود کسی نمی تواند پاسخ مادر حضرت زهرا (س) را بدهد.

امام جمعه احمدآباد گفت: نباید با گفتار و رفتار نادرست، مردم را نسبت به انقلاب اسلامی بدبین کرد، اگر این بدبینی ایجاد شود و اصل نظام زیر سوال رود کسی نمی تواند پاسخ مادر حضرت زهرا (س) را بدهد.

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت الاسلام والمسلمین سید سعید طبائی امام جمعه احمدآباد اسلامشهر در خطبه های نماز جمعه امروز ۱۵ بهمن ماه ضمن توصیه به تقوا و تبریک ولادت حضرت زینب (س) خاطر نشان کرد: اگر حضرت زینب (س) نبود پیام کربلا به شیعیان نمی رسید.

امام جمعه احمدآباد با اشاره به روز ۱۹ بهمن ماه ، روز بیعت همافران نیروی هوایی با امام خمینی (ره) افزود: همافران با بیعت با امام اولین گام سقوط رژیم را برداشتند.

حجت الاسلام والمسلمین طبائی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر گرفته از کربلا، امام حسین  و عاشوراست گفت:امام زمان پشتیبان انقلاب اسلامی است  و به همین دلیل انقلاب به پیروزی رسید.

خطیب نماز جمعه احمدآباد با اشاره به اینکه نباید با گفتار و رفتار نادرست، مردم را نسبت به انقلاب بدبین کرد هشدار داد: اگر این بدبینی ایجاد شود و اصل نظام زیر سوال رود کسی نمی تواند پاسخ مادر حضرت زهرا (س) را بدهد.

وی با اشاره به عوامل ماندگار شدن انقلاب اسلامی تصریح کرد:اولین عامل پایدار ماندن انقلاب ،رهبری مقتدر امام خمینی (ره) و پس از ایشان  مقام معظم رهبری و دومین عامل داشتن مردمی با بصیرت که با خون خود این انقلاب را ماندگار کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *