میثاق با شهدا از اشتراک‌گذاری فعالیت‌های خودجوش فرهنگی بوجود آمده است

عضو ستاد پویش مردمی میثاق با شهدا گفت: این پویش با مدل‌های دیگر فرق می‌کند ما در میثاق با شهدا رئیس نداریم و یک جریان خودجوش مردمی از اشتراک‌گذاری فعالیت‌های فرهنگی وجود آمده است.

عضو ستاد پویش مردمی میثاق با شهدا گفت: این پویش با مدل‌های دیگر فرق می‌کند ما در میثاق با شهدا رئیس نداریم و یک جریان خودجوش مردمی از اشتراک‌گذاری فعالیت‌های فرهنگی وجود آمده است.

به گزارش اسلامشهرخبر، بهروز جعفری در جلسه برنامه‌ریزی ستاد میثاق با شهدا گفت: میثاق با شهدا نتیجه جبهه سازی یک پتانسیل توانمند در استان تهران است، این پویش با مدل‌های دیگر فرق می‌کند ما در میثاق با شهدا رئیس نداریم و یک جریان خودش جوش مردمی از اشتراک‌گذاری فعالیت‌های فرهنگی وجود آمده است.

وی ادامه داد: در میثاق با شهدا در کنار انجام‌وظیفه نتیجه نیز برای ما مهم است انقدر مقاومت می‌کنیم تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

عضو ستاد پویش مردمی میثاق با شهدا با تأکید بر اینکه میثاق با شهدا به دنبال کارهای بکر و نشده است افزود: برای این کار باید استانی، ملی و فراملی فکر کرد بر این اساس باید به نحوه تعامل و ارتباط‌گیری با مردم یمن و عراق پرداخت، اینکه چطور می‌شود با استفاده از ظرفیت اربعین حسینی مردم عراق را نیز با خود همراه کرد؟

وی خاطرنشان کرد: برنامه میثاق با شهدا تنها محدود به بهشت‌زهرا در روزهای پنجشنبه نیست. بهشت‌زهرا تنها وعده‌گاه فرهنگی نیروهای ارزشی است. اتوبوس‌های میثاق با شهدا در طول هفته به نقاط مختلف تهران اعزام می‌شوند باید به نحوی برنامه‌ریزی شود که اوقات فراغت بانوان و آقایان با برنامه‌های مختلف پر شود.

به گزارش اسلامشهرخبر، در این جلسه با دریافت نظرات و انتقادات و پیشنهادات ۳۸ مورد به تصویب رسید که: ایجاد غرفه برای فعالیت جمعیت حلال احمر، در نظر گرفتن دستگاه‌های اندازه‌گیری فشار و قند خون برای خدمت‌رسانی، اجرای برنامه قرآن بخوان، جایزه‌بگیر، انجام سخنرانی کوتاه بعد از مراسم زیارت عاشورا، استعدادیابی و آموزش راوی، تهیه و توزیع تسبیح برای ختم صلوات در اتوبوس‌ها از جمله مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *