مهاجم اسلامشهری رکورددار کم ترین درصد چربی در بین بازیکنان لیگ برتری شد

مرتضی آقاخان مهاجم اسلامشهری رکورددار کم ترین درصد چربی در بین بازیکنان لیگ برتری شد.

به گزارش اسلامشهرخبر، مرتضی آقاخان محلاتی مهاجم اسلامشهری تیم فوتبال پیکان در شرایطی این فصل از رقابت های لیگ برتر را آغاز خواهد کرد که در تست های پیش از فصل با درصد چربی کم تر از ۵ درصد به عنوان رکورددار کم ترین درصد چربی در میان تمام بازیکنان لیگ برتری شناخته شد.

این بازیکن جوان اسلامشهری که در پست های فوروارد و هافبک هجومی بازی می کند این فصل از رقابت های لیگ برتر را زیر نظر مجید جلالی و در کنار آرش برهانی بهترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال سپری خواهد کرد.

البته این فصل علاوه بر برهانی بازیکنان با تجربه دیگری همچون علی حمودی بازیکن سابق تیم های فولاد، استقلال، سپاهان و تراکتورسازی، رحمان احمدی دروازه بان کهنه کار و سابق تیم های سایپا و سپاهان، بهادر عبدی کاپیتان سابق راه آهن و بازیکن سابق پرسپولیس و امیرحسین صادقی بازیکن سابق تیم های استقلال، مس، تراکتورسازی و صبای قم نیز مرتضی آقاخان و دیگر بازیکنان خودروسازان تهرانی را همراهی خواهند کرد.

آقاخان ۲۳ ساله که دو فصل گذشته را در لباس پیکان سپری کرده است، پیش از پیکان در تیم های هود کن، ارزش، استیل آذین و مس رفسنجان به بازی پرداخته است.

این مهاجم جوان اسلامشهری همچنین پس از به جای گذاشتن آمار خیره کننده سه گل در سه بازی نخست پیکان در فصل گذشته لیگ دسته یک کشورمان یک بار نیز توانست افتخار پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی امید کشورمان را کسب کند اما به یکباره پس از آنکه این بازیکن دچار مصدومیتی جزئی شد و همزمان خاکپور سرمربی تیم ملی امید کشورمان شد دیگر مرتضی آقاخان جایی در تیم ملی امید کشورمان نداشت.

وی که تا فصل پیش با شماره ۲۶ برای پیکان بازی می کرد در این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران(جام خلیج همیشه فارس) با پیراهن شماره  ۹۹ به میدان خواهد رفت.

به گزارش اسلامشهرخبر، در این فصل از رقابت های لیگ برتر علاوه بر مرتضی آقاخان بازیکنان اسلامشهری دیگری همچون مرتضی قدیمی پور، محمدرضا خانزاده و پیام ملکیان نیز در لیگ برتر به بازی خواهند پرداخت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *