مردم ایران شعار «مرگ بر آمریکا» را از اصول خود می دانند/ مسئولان باید در برجام تمام روزنه های نفوذ آمریکا را ببندند

امام جمعه چهاردانگه گفت: امروز ملت ما به صورت رسا و بدون هیچ ترسی در سراسر کشور شعار مرگ بر آمریکا را سر می دهند چراکه شعار مرگ بر آمریکا تبدیل به شعاری ملی برای ما شده است و امروز زن و مرد در کشور ما این شعار را از اصول خود می دانند.

حجت الاسلام محمد گلوردی در گفت و گو با اسلامشهرخبر با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی برای جلوگیری از نفوذ آمریکا در کشور اظهار داشت: ما باید توجه داشته باشیم حال که آمریکا نتوانسته از طریق راه های مختلف به کشور ما ضربه بزند در تلاش است تا با نفوذ و دخالت در مسائل مختلف کشور ما از جمله موضوعات اجتماعی و اقتصادی به ما ضربه بزند.

وی تصریح کرد: ما باید جلوی نفوذ آمریکایی ها را بگیریم و در همین راستا امروز ملت ما به صورت رسا و بدون هیچ ترسی در سراسر کشور شعار مرگ بر آمریکا را سر می دهند چراکه شعار مرگ بر آمریکا تبدیل به شعاری ملی برای ما شده است و امروز زن و مرد در کشور ما این شعار را از اصول خود می دانند.

امام جمعه چهاردانگه در ادامه گفت: همانطور که روز گذشته رهبر انقلاب تاکید کردند شعار مرگ بر آمریکای ما مرگ بر ملت آمریکا نیست بلکه مرگ بر سیاست های استعماری و استکباری آمریکا است.

وی افزود: انقلاب ما سیلی بزرگی به آمریکا زد و آمریکایی ها تصمیم دارند با نفوذشان در کشورمان این موضوع را جبران کنند و در این مسیر مردم ما در مقابل نفوذ آمریکا می ایستند و مسئولان نیز باید با دقت تمام در مسئله برجام جلوی تمامی روزنه های نفوذ آمریکا را ببندند.

گلوردی در پایان خاطرنشان کرد: تصمیم آمریکا برای مذاکره با کشور ما برای امروز و دیروز نیست و آمریکا از سال ۵۸ به دنبال مذاکره با ایران بود تا با این کار مجددا شروع به مداخله در کشور ما کند اما ما باید با توجه به این موضوع جلوی نفوذ آمریکایی ها را بگیریم.

انتهای پیام/د

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *