مقابله با کرونا و کمک به اقتصاد معیشتی مردم در اولویت کاری

فرماندار اسلامشهر گفت: مقابله با شیوع ویروس کرونا و همچنین رصد مسائل اقتصادی و کمک به بهبود اقتصاد معیشتی مردم دو اولویت کاری مهم مسئولان شهرستان است.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ،  مسعود مرسلپور که در جلسه ستاد مقابله با کرونا گفت: در شرایط فعلی کار اداری صرف کردن و رفع تکلیف کردن درست نیست، مدیران شهرستان باید در زمینه پیشگیری از شیوع کرونا و رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم جهادی عمل کنند.

وی با اشاره به الزامی بودن استفاده از ماسک در تمام اماکن عمومی شهرستان و ممنوعیت برگزاری مراسم عزا و عروسی و جلسات بالای ۱۰ نفر گفت: روند رو به رشد ابتلای به کرونا علاوه بر اینکه در دنیا از شتاب بالایی برخوردار شده، در کشور ما نیز روند پرشتابی دارد که ادامه آن می‌تواند در زندگی شهروندان مشکل ایجاد کند.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه هیچ فردی در مقابل ویروس کرونا مصون نیست و همه باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند، تصریح کرد: متاسفانه بعضی افراد هنوز اعتقادی به استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی ندارند.

وی ادامه داد: در شیوع جدید کرونا گاهی فرد علائمی از ابتلا به به ویروس کرونا ندارد و یکباره یکی از اعضای اصلی بدن که نقش مهمی در حیات انسان دارد از کار می‌افتد.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *