معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر تغییر کرد

معاون جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر معرفی شد.

به گزارش اسلامشهرخبر صبح امروز با حضور محمودرضا اسفندیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، اعضای هیأت رئیسه و جمعی از رؤسای دانشکده‌ها و معاونان وی، از خدمات داریوش رباطی معاون سابق دانشجویی و فرهنگی این واحد دانشگاهی قدردانی شد و جبار امینی به‌عنوان معاون جدید دانشجویی و فرهنگی معرفی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در این مراسم با قدردانی از داریوش رباطی معاون سابق دانشجویی و فرهنگی واحد اسلامشهر، اخلاق‌مداری در کنار تخصص و تجربه را اولویت اساسی در انتخاب مسئولان این واحد دانشگاهی دانست و گفت: اخلاق‌مداری در کنار صداقت کاری، امانت‌داری و قانونمندی همواره از ویژگی‌های مسئولان منتخب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر بوده و خواهد بود.

این مراسم با اهدای حکم مسئولیت ۶ماهه جبار امینی که با اخذ مجوز از دبیرخانه هیأت امنای استان تهران به‌عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر صادرشده بود، خاتمه یافت.

به گزارش آنا، جبار امینی پیش از این به‌عنوان مدیر گروه معارف با واحد اسلامشهر همکاری داشته است؛ معاونت دانشجویی و فرهنگی و ریاست دانشکده ادبیات و علوم انسانی از دیگر مسئولیت‌های وی در سال‌های گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر است.

داریوش رباطی نیز که پیش از این با حفظ سمت، مسئولیت ریاست دانشکده مدیریت و حسابداری و معاونت فرهنگی و دانشجویی این واحد دانشگاهی را عهده دار بود، به‌عنوان رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری به همکاری در واحد اسلامشهر ادامه خواهد داد.

آنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *