مصلحی

مصلحی: پیروزی‌های جبهه مقاومت مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی‌ و آل‌سعود است

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه مشکل استکبار گسترش تفکر مقاومت در میان کشورهای منطقه است، گفت: پیروزی‌های جبهه مقاومت مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی‌ و آل‌سعود است.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه مشکل استکبار گسترش تفکر مقاومت در میان کشورهای منطقه است، گفت: پیروزی‌های جبهه مقاومت مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی‌ و آل‌سعود است.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از تسنیم حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی در مراسم یادواره شهدای رسانه و شهید مدافع‌حرم سیداسماعیل سیرت‌نیا در مهدیه رشت اظهار داشت: شهدای رسانه تاثیر بسیاری در فضای فرهنگی کشور داشتند.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به مقام و منزلت شهدا در نزد خداوند متعال عنوان داشت: خداوند در قرآن کریم شهدا را زنده معرفی کرده و ادامه یافتن و تحقق برخی امور را برعهده آنان گذاشته است.

مصلحی با اشاره به شهادت شهید بابک نوری هریس و معرفی وی به‌عنوان جوان‌ترین شهید مدافع‌حرم استان گیلان خاطرنشان کرد: این شهدا راه صد ساله را یک شبه طی کردند و توانستند با نفس‌شان مقابله کنند.

وی با تاکید بر لزوم مقابله نفس ابراز داشت: با گذشت ۴ دهه از عمر انقلاب شاهد هستیم هر روز دشمن توطئه‌ای را علیه نظام اسلامی برپا کرده و ما نیز با آن مقابله کردیم. برای رفع توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب هزینه‌های بسیاری داده شده اما در مقابله این هزینه عزت و پایداری نظام اسلامی به‌دست آمده است.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه شهدا با شهادت‌شان مدیریت جامعه و جهان اسلام را برعهده می‌گیرند، اظهار داشت: یک سوم از آیات قرآن کریم برای هدایت بشریت به بیان تاریخ می‌پردازد‌، بیان تاریخ برای تفکر و تحلیل وقایع از اهداف خداوند متعال در این تقسیم‌بندی است.

مصلحی با انتقاد از اینکه بسیار افراد نقشه‌های دشمن را نادیده می‌گیرند، خاطرنشان کرد: مشکل دشمنان ما مسیری است که انقلاب اسلامی در پیش گرفته و تنها راه مقابله با آن استقامت و ایستادگی است.

وی با معرفی بسیج به‌عنوان درخت تنومند انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در حالی که برخی افراد وظایف خود را فراموش کرده‌اند، بسیج با هدایت سپاه در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی نقش بزرگی را ایفا کرده است.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به امنیت موجود در ایران ابراز داشت: امروز تاکید می‌کنیم که مردم ما از تهدیدات آمریکا نترسند زیرا این کشور سال‌هاست سر و صدا می‌کند اما جرأت هیچ اقدامی را ندارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *