علیرضا مقدس

مشکل اصلی انجمن سینمای جوانان اسلامشهر “اطلاع رسانی” است

مسئول انجمن سینمای جوانان اسلامشهر گفت: این انجمن برای اولین بار در کشور دوره تک درس شناخت زبان سینما و تحلیل بازیگری سینما را وارد مجموعه دروس انجمن کرد، مشکل اصلی انجمن در اطلاع رسانی فعالیت ها و عدم آشنایی شهرستان با انجمن است .

مسئول انجمن سینمای جوانان اسلامشهر گفت: این انجمن برای اولین بار در کشور دوره تک درس شناخت زبان سینما و تحلیل بازیگری سینما را وارد مجموعه دروس انجمن کرد، مشکل اصلی انجمن در اطلاع رسانی فعالیت ها  و عدم آشنایی شهرستان با انجمن است .

به گزارش اسلامشهرخبر، علیرضا مقدس مسئول انجمن سینمای جوانان اسلامشهر در همایش تجلیل از فیلمسازان و پیشکسوتان سینما  گفت: انجمن سینمای جوانان اسلامشهر از خرداد ماه سال گذشته در فرهنگسرای شهید صارمی افتتاح شد این انجمن با هدف آموزش و پژوهش شکل گرفته است و هدف اصلی آن پرورش جوانان  و علاقمندان هنر سینما و عکاسی است. خیلی از هنرمندان بزرگ سینمای کشور از مجموعه سینمای جوانان توانستند پا به عرصه هنر بگذارند.

مقدس اضافه کرد: انجمن سینمای جوانان اسلامشهر از سال ۹۵ نشستهای مختلفی را برگزار کرد مشکل اصلی انجمن در اطلاع رسانی فعالیت ها  و عدم آشنایی شهرستان با انجمن است .

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته انجمن سینمای جوانان اسلامشهر گفت: انجمن سینمای جوانان اسلامشهر برای اولین بار در کشور دوره تک درس شناخت زبان سینما و تحلیل بازیگری سینما را وارد مجموعه دروس انجمن کرد.

مسئول انجمن سینمای جوانان اسلامشهر افزود: اقدام بعدی تشکیل گروه نویسندگان خلاق بود که  هم در فیلمنامه نویسی  و هم در طرح و ایده فعالیت می کردند.

وی تصریح کرد:برنامه داریم فصلنامه  و بروشور فرهنگی انجمن سینمای جوانان را راه اندازی کنیم که به صورت تخصصی مسائل سینما و عکاسی را دنبال می کند و از این طریق حتی بتوانیم حمایت های بخش خصوصی را جذب کنیم.

در این همایش آسمانی مسئول سابق انجمن سینمای جوانان اسلامشهر، اعلام کرد: مدیریت سینمای جوان کار بسیار سختی است به این دلیل که انجمن ردیف حقوقی ندارد اما با تمام کمبودها خیلی خوشحال هستم که فعالیتی در این مجموعه شکل می گیرد .

وی تاکید کرد: دوستانی که در مجموعه سینمای جوانان فعالیت می کنند باید خیلی غنی تر رفتار کنند و خیلی غنی تر زندگی کنند سینمای جوانان یک مجموعه فرهنگی هنری است . اگر دوستان بتوانند یک طرح های خروجی برای کسب و کار داشته باشند و تنوع محصولاتی داشته باشند مجموعه سینمای جوانان از دغدغه بودجه خارج می شود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *