مشکلات اقتصادی و گرانی مردم را رنج می دهد/ دولت باید به داد مردم برسد

امام جمعه اسلامشهر گفت: مشکلات اقتصادی و گرانی مردم را رنج می دهد، دولت باید به داد مردم برسد و به مشکلات معیشتی و اقتصادی ملت توجه ویژه ای داشته باشد.

به گزارش اسلامشهرخبر، ساعتی پیش حجت الاسلام محمد نوروزی در جمع نمازگزاران اسلامشهر اظهار داشت: انسان هایی که از وحدت و امت اسلامی جدا شوند طعمه شیطان شده و اسیر شیطان و گمراه می شوند.

وی افزود: پیامبر اکرم در عمل نیز وحدت را ترویج می دادند؛ ایشان وقتی که به مدینه تشریف آوردند در یکی از اولین اقدامات خود میان اوس و خزرج وحدت به وجود آوردند و خداوند به برکت پیامبر میان این دو قبیله الفت و دوستی ایجاد کرد.

نوروزی در ادامه گفت: در شرایط فعلی نیز وقتی مسلمانان به خدای یگانه و پیامبرش اعتقاد دارند دیگر چرا باید اختلاف داشته باشند؛ در زیر سایه پروردگار عالم باید اختلافات کنار گذاشته شود.

وی تصریح کرد: هفته وحدت صرفا برای شیعه و سنی نیست و شامل گروه های داخلی کشور نیز می شود؛ اصل اسلام است و همانطور که رهبر انقلاب امسال را سال دولت و ملت نامیدند باید تمامی جناح ها و مردم با یکدیگر وحدت داشته باشند.

امام جمعه اسلامشهر بیان کرد: حضرت امام(ره) نیز میفرمایند تمام مسلمین جهان باهم برادرند و همه باید زیر پرچم اسلام باشند و این افرادی که با اسم ملیت بین مسلمین اختلاف ایجاد می کنند دشمنان اسلام هستند.

وی تصریح کرد: مشکلات موجود میان مسلمانان به دلیل نداشتن وحدت است؛ وقتی توجه می کنیم می بینیم تمام جنگ ها در میان کشورهای اسلامی است و از افغانستان تا یمن، عراق و سوریه همگی به دلیل نداشتن وحدت دچار اختلافات و جنگ شده اند.

نوروزی عنوان کرد: فراموش نکردن مرگ و پرداخت حق الناس، به یاد داشتن زندن شدن افراد توسط پروردگار در آستان قیامت و به یاد داشتن این موضوع که در قیامت افراد باید پاسخگوی اعمالشان باشند مصیبت ها و سختی ها را برای افراد آسان می کند.

امام جمعه اسلامشهر همچنین با اشاره به سالروز حماسه ۹ دی بیان کرد: در فتنه سال ۸۸ همه دشمنان اسلام به کمک فتنه گران آمدند.

وی افزود: ۹ دی یکی از روزهای تاریخی اتنقلاب اسلامی و نباید به فراموشی سپرده شود.

نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی و گرانی مردم را رنج می دهد، دولت باید به داد مردم برسد و به مشکلات معیشیتی و اقتصادی ملت توجه ویژه ای داشته باشد.

انتهای پیام/د

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *