تکمیل پروژه ها

مشارکت بخش خصوصی به‌منظور تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام اسلامشهر دنبال می‌شود

عضو شورای شهر اسلامشهر با اشاره به رویکرد جذب سرمایه‌گذاری‌ و مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح‌های نیمه‌تمام گفت: امیدواریم در دوره جدید مسئولیت در شورای پنجم بتوانیم به اهداف و برنامه‌های از پیش تعریف شده دست پیدا کنیم.

عضو شورای شهر اسلامشهر با اشاره به رویکرد جذب سرمایه‌گذاری‌ و مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح‌های نیمه‌تمام گفت: امیدواریم در دوره جدید مسئولیت در شورای پنجم بتوانیم به اهداف و برنامه‌های از پیش تعریف شده دست پیدا کنیم.

به گزارش اسلامشهرخبر، کریم نایبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر، با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در شهر از اولویت‌های نخست فعالیت‌های اعضای دوره پنجم شورای شهر اسلامشهر است اظهار داشت:‌ برنامه‌های عمرانی، فرهنگی و ورزشی شورای شهر اسلامشهر با محوریت رفاه و آسایش شهروندان تدوین می‌شود، که امیدوارم شهرداری با اهتمام ورزیدن به این مهّم راه را برای تقویت فعالیت‌ها در این حوزه فراهم آورد.

وی با قدردانی از همکاری و همراهی اعضای شورای چهارم در اجرای برنامه‌ها و تحقق برخی از رویکردهای عمرانی و فرهنگی در مجموعه شهرداری تأکید کرد: طبیعی است که تداوم برنامه‌ها و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام جزء اولویت‌های شورای شهر باشد؛ ولی در کنار این‌ اقدامات، برنامه‌ریزی و پیش‌بینی پروژه‌های جدید نیز بنا به نیاز شهر از اهمیّت خاصی برخوردار است.

عضو شورای شهر اسلامشهر افزود: تداوم برنامه‌های توسعه‌محور با تقدم رفاه و آسایش شهروندان و همچنین تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از جمله این رویکردهایی است که قطعاً با جذب منابع و اعتبارات مناسب سعی داریم در این دوره از شورای شهر تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار دهیم.

نایبی با اشاره به رویکرد جذب سرمایه‌گذاری‌ و مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح‌ها تصریح کرد: امیدواریم در دوره جدید مسئولیت در شورای پنجم بتوانیم به اهداف و برنامه‌های از پیش تعریف شده دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه وظیفه ما خدمت‌رسانی بی‌منّت به مردم است گفت: آگاه هستیم که این مردم قدردان تلاش‌ها و همّت‌های مضاعف در مسیر تعالی شهر و دیار خود هستند و برای این مردم انقلابی هرچه تلاش کنیم کم است، و امیدواریم بتوان با اتکا به خرد جمعی در شورای شهر خدمات ارزنده‌تری را به شهروندان ارائه کنیم.

عضو شورای شهر اسلامشهر با بیان اینکه ما به تنهایی قادر به ارائه خدمات در مسیر توسعه شهر نیستیم اظهار داشت: جا دارد از پشتیبانی‌ها‌ و همفکری‌های دیگر اعضای شورای شهر هم قدردانی کنم؛ چرا که حقیقتاً اعضای شورای شهر چه در دوره چهارم و چه در دوره پنجم تمام تلاششان برای افزایش خدمات رفاهی و شهری برای شهروندان بوده است.

نایبی خاطرنشان کرد: اگر امروز توانسته‌ایم با ارائه خدمات رضایت نسبی مردم را جلب کنیم این به توفیق الهی و همچنین همّت شبانه‌روزی مجموعه پرتلاش شهرداری و شورای شهر بوده که صادقانه و خالصانه در این عرصه همدلی و همراهی خود را به خوبی نشان دادند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *