مسلمانان پاسخ نشریه فرانسوی را خواهند داد

امام جمعه اسلامشهر: مسلمانان ایران و جهان در پاسخ به اقدامات بیشرمانه نشریه فرانسوی پاسخ کوبنده ای خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، حجت‌الاسلام نوروزی در خطبه‌های نماز عبادی _ سیاسی این هفته اسلامشهر با اشاره به سخنان حضرت امیر المومنین(علیه السلام) گفت: خداوند متعال در آن دنیا در خصوص وفای به عهد،سخن حق و قضا از ما سوال خواهد کرد ؛ اگر این سه اصل را رعایت کرده باشیم جزء انسان های کامل هستیم.

وی با حادثه کربلا به نقل از شیخ مفید گفت: اهل کوفه برای امام حسین (علیه السلام) ۱۲ هزار نامه نوشتند که تعداد کثیری از این نامه ها ، نامه های تکی نبود و تومار بود که رئسای طایفه ها آنها را امضا کرده بودند انا وقتی سفیر امام حسین(علیه السلام) به کوفه رفتند آنها وفای به عهد نکردند امام حسین (ع) را آنطور که همه ما شنیدیم به شهادت رساندند.

امام جمعه شهرستان اسلامشهر گفت: ۲۰ شهریور سالروز شهادت آیت الله مدنی (ره) از شهدای محراب هستش که از چهره های کم نظیر علم تقوا ، خودسازی و متعد بود.

حجت الاسلام نوروزی با اشاره به توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم (صلی‌الله علیه و آله وسلم) گفت: توهین بیشرمانه نشریه فرانسوی به رسول الله دل میلیون ها مسلمان را در سراسر جهان به درد اورد اما مسلمانان پاسخ کوبنده ای را به آنان خواهند داد.

وی در پایان گفت: رئیس جمهور نادان فرانسه در پاسخ به اعتراض مسلمانان گفته در کشور ما آزادی بیان است اما این در حالی است که مردم را در اعتراض به روند اداره کشور دستگیر و شکنجه میکنند .

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *