فرماندار اسلامشهر:مردم از خدمات درمانی رضایت دارند.

فرماندار اسلامشهر: مردم از خدمات جامعه بهداشتی و درمانی رضایت دارند فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته مردم از خدمات مطلوب جامعه بهداشتی و درمانی شهرستان رضایت دارند. به گزارش واحد خبری اسلامشهر خبر مسعود مرسلپور که در جلسه مشترک با اعضای جامعه بهداشتی و درمانی شهرستان اسلامشهر سخن می گفت […]

فرماندار اسلامشهر: مردم از خدمات جامعه بهداشتی و درمانی رضایت دارند

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته مردم از خدمات مطلوب جامعه بهداشتی و درمانی شهرستان رضایت دارند.

به گزارش واحد خبری اسلامشهر خبر مسعود مرسلپور که در جلسه مشترک با اعضای جامعه بهداشتی و درمانی شهرستان اسلامشهر سخن می گفت ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش و ادای احترام به جان باختگان حادثه هوایی اظهار داشت: سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی رادمردی بود که به هفت سال حکومت داعش در سوریه و عراق پایان داد.

وی در ادامه افزود: زندگی بشریت بواسطه عوامل مختلف با سه عامل، تغذیه، بهداشت و سلامت در طول تمامی دوران از عهد باستان تاکنون دوام و قوام دارد و در آیات قرآن کریم و روایت از بزرگان دین طبابت و پرستاری جایگاهی ارزشمند دارد و پس از مقام معلم و اساتید دانشگاهی، حوزه بهداشت و درمان به معنای عام کلمه بسار مهم و خاص است. فرماندار اسلامشهر با تشریح شرایط بهداشتی و درمانی شهرستان اسلامشهر تصریح کرد: اسلامشهر اولین شهرستان درحوزه روستایی و شهری است که با توفیقات عالی همراه بوده و در مواردی شهرستان پایلوت در اجرای طرحهای بهداشتی و درمانی بودیم و سطح رضایت مطلوب مردم از خدمات جامعه بهداشت و درمان نیز مشهود است.

نماینده عالی دولت در اسلامشهر در خصوص آخرین وضعیت بیمارستان در حال ساخت ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر اظهار داشت: با تغییر پیمانکار احداث این بیمارستان و پیگیری مسئولین بهداشتی شهرستان و با نظر مساعد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بزودی شاهد اتفاقی جدید در این پروژه خواهیم بود. مرسلپور به خدمات ارزنده کارکنان اورژانس نیز اشاره کرد و گفت: نقش بی‌بدیل این عزیزان در رسیدگی فوری به افرادی که نیازمند به خدمات درمانی اورژانسی هستند بسیار درخشان و حائز اهمیت است.

وی همچنین به حضور پزشکان متخصص و جراح در مطبها و کلینیک های شهرستان اشاره کرد و گفت: حضور این پزشکان چیره دست در شهرستان در سطح آرامش مردم و بهبود شاخص های سلامت بسیار موثر است.

فرماندار اسلامشهر افزود: در کنار تمامی موارد مذکور در جهت تأمین سلامت مردم در حوزه بهداشت و درمان و تغذیه باید با بازرسی‌های دقیق نظارت کامل داشته باشیم. مرسلپور خاطر نشان کرد: با در نظر گرفتن اصل تکریم جامعه پزشکی و درمانی، مردم به خدمات شما عزیزان نیاز دارند و وقتی در بسیاری موارد روی خوش و لبخند پزشک و پرستار را می بینند، در کاهش آلام و درد ناشی از بیماری آنان نقش بسزایی دارد.

همچنین سلطانی رئیس نظام پزشکی اسلامشهر هم درسخنانی با بیان اینکه هفت سال از برگزاری دومین دوره نظام پزشکی در شهرستان می‌گذرد، افزود:همکاران ما هم با توجه به فشارهای اقتصادی در جامعه دغدغه‌هایی از جمله، تحمل فشار مالیاتی، تعویق پرداخت بدهی بیمه ها و…را دارند که با تمامی این موارد، در راه حفظ و ارتقاءسلامت مردم در جامعه کوشا هستند. گفتنی است در این برنامه از تعدادی از کادر پزشکی و درمانی مراکز بیمارستانی و اورژانس شهرستان اسلامشهر با اهدای لوح سپاس تجلیل بعمل آمد


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *