مسابقه مداحی در شبکه قرآن

با پایان مرحله راستی‌آزمایی پانزدهمین دوره آیین تجلیل از «نوگلان حسینی» ضبط تلویزیونی این برنامه در فرهنگسرای اندیشه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، پانزدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی به همت فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود، در این مسابقه بیش از ۱۲۰۰ دانش‌آموز مداح از سراسر کشور (۳۱ استان و ۱۴۸ شهرستان) با ارسال ویدئو شرکت کردند که پس از راستی‌آزمایی، نفرات برگزیده برای شرکت در مسابقه دعوت شدند.

با پایان مرحله راستی‌آزمایی شرکت‌کنندگان در پانزدهمین دوره آیین تجلیل از نوگلان حسینی، ضبط تلویزیونی این برنامه که از طریق شبکه قرآن پخش می‌شود از ۲۸ شهریور در فرهنگسرای اندیشه آغاز خواهد شد.

ویژه برنامه تلویزیونی «نوگلان حسینی» در ۱۸ قسمت آماده و از ۳۱ شهریورماه از شبکه قرآن پخش می‌شود.

براساس این گزارش، پس از پایان مرحله راستی‌آزمایی، ۱۸ نفر از گروه متوسطه اول، ۱۸ نفر از متوسطه دوم، ۵ نفر از ابتدایی دوره اول و ۱۰ نفر از ابتدایی دوره دوم به مرحله مقدماتی راه یافتند که با برگزاری مسابقه در مرحله مقدماتی، ۱۰ نفر از متوسطه اول ۱۰ نفر از متوسطه دوم، ۵ نفر از ابتدایی دوره اول و ۱۰ نفر از ابتدایی دوره دوم به مرحله نیمه نهایی راه پیدا خواهند کرد. پس از برگزاری مسابقه در مرحله نیمه نهایی، از هر گروه ۵ نفر به مرحله فینال خواهند رفت و در فینال از هر گروه نفرات اول تا سوم انتخاب می‌شوند.

شایان ذکر است هیئت داوران این دوره، مشتمل بر سعید نسیمی، محمود تاری، مصطفی خورسندی و شهروز حبیبی است.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *