مسئولی که به مردم بی‌توجهی می‌کند در خط آمریکاست

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: مسئولی که به مردم خدمت می‌کند در حال مبارزه با آمریکا است اما مسئولی که بی‌تفاوت و بی‌توجه است و با عملکرد خود باعث دلسردی مردم نسبت به انقلاب می‌شود این مسئول در خط آمریکا و اسرائیل است

به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا طباطبایی نسب نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز قدس در شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه یکی از گناهانی که خداوند در این دنیا کیفر می‌دهد ظلم است گفت: ظلم ریشه ندارد و ماندنی نیست در طول تاریخ بشریت هرکسی که ظلم کرد و ظالم بود نابود شد و این حقیقت است.

وی با طرح این پرسش که وظیفه ما در برابر ظلم چیست؟ و آیا می‌توان سکوت کرد و بی‌تفاوت بود؟ گفت: نه‌تنها اسلام بلکه انسانیت حکم می‌کند ما نسبت به این‌همه ظلم بی‌تفاوت نباشیم. انسانی که نسبت به ظلم بی‌تفاوت باشد انسان نیست. امروزه در فرهنگ غرب انسان کشتن چیزی نیست آن چیزی که امروز برای فرهنگ غرب و طرفداران آن مهم است.

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به این فرمایش رهبر انقلاب که گفتند اگر می‌خواهید با استکبار جهانی مقابله کنید تنها راه آن خدمت به مردم است خاطرنشان کرد: مسئولی که به مردم خدمت می‌کند در حال مبارزه با آمریکا است اما مسئولی که بی‌تفاوت و بی‌توجه است و با عملکرد خود باعث دلسردی مردم نسبت به انقلاب می‌شود این مسئول در خط آمریکا و اسرائیل است.

وی تصریح کرد: ما در برابر ظالم نمی‌توانیم بی‌تفاوت باشیم آمریکا خود سردسته تروریست‌های عالم هستند ولی سپاه را جز لیست گروه‌های تروریستی قراردادند. امروز سپاه و بسیج مردمی ما جبهه مقابل استکبار است.

این مسئول با طرح این سؤال که آینده مردم و مملکت چه می‌شود؟ پاسخ داد: بهترین جواب قرآن برای این سؤال این است که شک نکنید آینده زمین در اختیار حزب‌الله و مؤمنین خواهد بود ما نگران آینده نیستیم و آن را به پروردگار می‌سپاریم و تلاش می‌کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نسب ادامه داد: امروز در دنیا یک قدرت وجود دارد و آن‌هم قدرت پوشالی امریکاست که به جر سروصدا و تهدید و تحریم چیز دیگری بلد نیستند. چون این‌ها جرات کار دیگری ندارند آن‌ها می‌دانند اگر بخواهند بجنگند نابود می‌شوند. امروز یک قدرت الهی دیگر در دنیا وجود دارد که نظام جمهوری اسلامی است جمهوری اسلامی امروز یک جبهه هست و یک کشور نیست ما امروز محدود به مرز جغرافیایی خود نیستیم نظام جمهوری اسلامی قدرت برتر منطقه است تاکنون چند بار بچه‌های حزب‌الله و حماس پوزه اسرائیل را با خاک مالیدند حزب‌الله امروز دیگر حزب‌الله دیگر نیست ۸۰ هزار موشک دارد اگر قرار باشد اسرائیل نابود شود با اشاره رهبر انقلاب سید حسن نصرالله اسرائیل را نابود می‌کند ما برای نابودی آل سعود وارد نمی‌شویم مردم یمن عربستان را با خاک ذلت می‌کشند.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *