استاندار تهران

مسئولان در سایه وحدت و بدون خط‌کشی‌های سیاسی به مردم خدمت کنند

استاندار تهران گفت: مسئولان باید در سایه وحدت و بدون خط‌کشی‌های سیاسی و با محور قرار دادن خدمت به مردم تلاش کرده و در مسیر خدمت‌رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

استاندار تهران گفت: مسئولان باید در سایه وحدت و بدون خط‌کشی‌های سیاسی و با محور قرار دادن خدمت به مردم تلاش کرده و در مسیر خدمت‌رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از تسنیم، سید حسین هاشمی در مراسم تجدید بیعت با آرمان‌های امام(ره) که با حضور فرمانداران شهرری، قرچک و ورامین در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد، با بیان اینکه مسئولان دولت با رأی بالای مردم روی کار آمده‌اند، اظهار داشت: مسئولان نظام مسئولیت سنگینی در قبال تک تک مردم و به ویژه مردم پایتخت دارند.

وی ادامه داد: مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب در تمام شرایط رهبری و نظام را تنها نگذاشتند و همیشه در صحنه‌های مختلف حضور داشته و در مقابل توطئه‌های دشمنان همیشه هوشیار بوده و تمام قد ایستاده‌اند.

استاندار تهران خدمت به مردم را بالاترین وظیفه مسئولان دانست و گفت: مسئولان تهران باید بدانند که به عنوان پیشانی کشور محسوب می‌شوند و تمامی تحرکات کوچک، بزرگ، منفی و مثبت آنها در کل کشور اثر مثبت و منفی در کل کشور دارد.

هاشمی تأکید کرد: تمامی مسئولان استان تهران باید در سایه وحدت بدون خط‌کشی‌های سیاسی و با محور قرار دادن خدمت به مردم تلاش کرده و در مسیر خدمت‌رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

وی با اشاره به محدودیت‌های دولت یازدهم بیان کرد: مسئولان دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته با کم‌ترین منابع کارهای بزرگی را انجام داده‌اند و امید است که حرکت‌ها و اقدامات موثری در دولت دوازدهم انجام شود.

استاندار تهران با اشاره به اینکه استان تهران در سال‌های گذشته در رده‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و قضایی رتبه‌های پایینی داشته است گفت: مسئولان استان با تلاش مضاعفی که انجام داده‌اند توانسته‌اند رتبه‌های استان را در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه‌های اقتصادی و سیاسی بالا ببرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *