مسئولان اسلامشهر باید ابعاد مختلف قضیه درگذشت دانش آموز اسلامشهری را بررسی کنند

امام جمعه واوان گفت: مسئولان اسلامشهر باید ابعاد مختلف قضیه درگذشت دانش آموز اسلامشهری را بررسی کنند.

حجت الاسلام حمزه محمدی امام جمعه واوان در گفت و گو با اسلامشهرخبر در واکنش به درگذشت مهدی علیپور دانش آموز اسلامشهری در اثر برخورد با قطار؛ اظهار داشت: متاسفانه مطلع شدم یکی از دانش آموزان اسلامشهری در سانحه برخورد با قطار جان خود را از دست داده و به دیار باقی شتافته است؛ خداوند این جوان را راحمت کند و ان شاء الله با امیرالمومنین محشور شود.

 وی در ادامه گفت: به خانواده این جوان عیزی تسلیت عرض می کنم و امیدوارم خداوند به آنها صبر عنایت کند؛ همچنین از خداوند برای این عزیز از دست رفته طلب رحمت می کنم.

حجت الاسلام محمدی خاطرنشان کرد: جا دارد خدمت مسئولان شهرستان عرض کنم که باید ابعاد مختلف این قضیه بررسی شود تا در آینده شاهد چنین اتفاقاتی در شهرستان نباشیم؛ همچنین اگر کم کاری صورت گرفته باید نسبت به این کم کاری ها توجه بیشتری صورت گیرد تا حوادث این چنینی که دلخراش است و دل جامعه را به درد می آورد اتفاق نیفتد.

به گزارش اسلامشهرخبر، مهدی علیپور نوجوان اسلامشهری و دانش آموز دبیرستان نمونه دولتی شیخ کلینی  پس از برخورد با قطار راهی بیمارستان شد؛ مهدی که ۱۶ سال داشت ساعاتی پس از حضور در بیمارستان درگذشت.

به گفته شاهدان مهدی که در کنار ریل ایستاده بوده است هندزفری در گوش داشته و متوجه آمدن قطار نشده است؛ هنگامیکه قطار به مهدی نزدیک می شود دوستان مهدی تلاش می کنند تا با صدا زدن او وی را از آمدن قطار مطلع کنند اما دیگر زمان از دست رفته بود و پس از ساییده شدن قطار به مهدی او به پایین زیرگذر کنار ریل آهن پرت می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *