مرغ گرم با قیمت ۱۱۵۰۰ تومان در استان تهران عرضه می‌شود

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: با هدف تعدیل وضعیت قیمت‌های بازار روزانه ۱۴۰ تن گوشت مرغ گرم با قیمت ۱۱۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از تسنیم علیرضا قاسمی‌فرزاد امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به عرضه میوه بازار شب عید اظهار داشت: با تمهیدات لحاظ شده حدود ۳ هزار و ۳۰۰ تن سیب دماوند و حدود ۴۵۰۰ تن پرتقال تامسون شمال و جنوب ذخیره‌سازی و آماده عرضه است که از ۲۵ اسفندماه به صورت تدریجی در میادین میوه و تره‌بار و در صورت صلاحدید ستاد تنظیم بازار در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود.

وی در مورد عرضه میوه شب عید در شهرستان‌های استان تهران بیان کرد: عرضه این اقلام در شهرستان‌های استان تهران نیز از طریق مباشرینی که فرمانداران معرفی می‌کنند انجام می‌شود تا مشکلی در این زمینه بروز نکند.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران ادامه داد: شرکت پشتیبانی امور دام استان در مورد عرضه گوشت قرمز گوسفندی و گوساله منجمد پیگیری‌های لازم را انجام داده و بر این اساس عرضه این اقلام در روزهای پایانی سال افزایش داشته چنانچه در مورد عرضه گوشت مرغ گرم روزانه ۱۴۰ تن گوشت با قیمت ۱۱۵۰۰ تومان انجام شده که منجر به تعدیل وضعیت قیمت‌ها در بازار شد.

قاسمی‌فرزاد با بیان اینکه ۱۲۰۰ تن گوشت قرمز به مراکز دانشگاهی، بیمارستان‌ها، پادگان‌ها، زندان‌ها و مراکز مصرف عمده اختصاص یافت عنوان کرد: حدود هزار تن گوشت میان پزندگان و صنوف مرتبط توزیع می‌شود ضمن اینکه هزار تن گوشت برای مصارف صنعتی مانند کارخانجات تولید سوسیس و کالباس و ۱۲۰۰ تن از طریق تعاونی‌های مصرف دستگاه‌ها، ادارات و نهادها میان کارکنان بخش‌های مختلف توزیع می‌شود که این سهمیه‌ها جهت کاهش میزان نیاز بازار و تعدیل قیمت‌ها برای استان تهران تخصیص پیدا کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *