حمزه محمدی

مردم واوان منتظر پاسخ خانم ابتکار و پیگیری فرماندار هستند

«برجام همه مشکلات را حل خواهد کرد» و حتی آب خوردن مردم هم به برجام ربط داده شد. مردم هم باور کردند با برجام که بالمره همه تحریم ها برداشته خواهد شد!

امام جمعه محترم شهرک واوان، در خطبه دوم نمازجمعه امروز ۶ مهر ۹۷ با اشاره به مشکلات اقتصادی و سیاسی کنونی ابراز داشتند دو دروغ بزرگ به ملت ایران گفته شد:

اول اینکه «تحریم ها فلج کننده است» که از طرف جریان لیبرال غربگرا با هدف ترساندن مردم گفته شد.

دوم اینکه «برجام همه مشکلات را حل خواهد کرد» و حتی آب خوردن مردم هم به برجام ربط داده شد. مردم هم باور کردند با برجام که بالمره همه تحریم ها برداشته خواهد شد!

ایشان در انتقاد به رفتار ناشیانه بعضی از وزرا افزودند: وزیر، مردم را از تحریم های دارویی در آینده نزدیک بیم می دهد که نتیجه این کار احتکار کالا خواهد بود ظاهراً بلد نیستند پشت تریبون مسائل سیاسی را درست بیان کنند.

امام جمعه واوان در ادامه اظهار داشتند که این حرفها در خطبه نماز، برای حمایت از یک گروه و حزب سیاسی نیست بلکه برای حفظ و تقویت نظام لازم است.

ایشان با اشاره به سخنان اخیر یکی از نمایندگان مجلس و همچنین پیشنهاد مذاکره با سران فتنه بجای ترامپ، با تذکر جدی به ایشان گفتند: ما برای شنیدن نصیحت به جلسه با مسئولان نمی رویم. نصیحت کردن و از دین سخن گفتن کار ائمه جمعه است. نماینده مجلس و مدیر صرفاً باید پاسخگوی عملکرد خود و گزارش دهنده کارهایش باشد.

حاج حمزه محمدی در ادامه به این نماینده تهران متذکر شدند که مسائل امنیت ملی خصوصاً در زمینه رفع حصر سران فتنه چه ارتباطی به شما دارد که دخالت می کنید؟ برای مردم متدین و انقلابی اسلامشهر و کشور، سران فتنه مُرده سیاسی هستند و دیگر قابلیت بازگشت ندارند.

ایشان در ادامه خطاب به این نماینده مجلس گفتند: آن فردی که از خروج حصر ایشان صحبت می کنید با تشییع و تدفین شهدای گمنام هم مخالفت می کردند و اجازه تدفین این شهدا در دانشگاه را هم نمی دادند.

امام جمعه واوان با اشاره به برخی اظهارات مسئولان دولتی و نمایندگان، خواستار خودداری ایشان از رفتارهای پوپولیستی و عوام فریبانه شدند و هشدار دادند که اگر می خواهید بی حاشیه و در آرامش وارد اسلامشهر شوید رفتار خود را اصلاح کنید در غیر این صورت، با برخورد انقلابی امت حزب الله مواجه خواهید شد.

حجه الاسلام محمدی ، حزب کارگزاران و احزاب تشکیل دهنده دولت را  به پاسخگویی چرایی وضعیت فعلی اداره کشور الزام نمود و از فریب افکار عمومی در مورد موضوعاتی نظیر لایحه پالرمو بر مبنای مخالفت صریح رهبری و مردم انقلابی، برحذر داشتند.

در ادامه خطبه با اشاره به عدم تمکین وزیری برای دور زدن تحریم ها گفتند: فلان وزیر در داخل کشور و وزارتخانه هر کاری بگویید انجام داده اما برای دور زدن تحریمها می گوید وارد نمی شویم!

منبع: کانال افق اسلامشهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *