هادی ایلکا

مردم هیچ‌وقت انقلاب اسلامی را تنها نمی‌گذارند/ ایران اسلامی امروزه تولیدکننده و منبع قدرت برای دنیا است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا ( ع)  اسلامشهر بابیان اینکه اندیشه انقلابی ایران امروزه به تمام دنیا صادرشده گفت : چیزی که دشمن را آزار می‌دهد این است که ایران امروزه قدرت منطقه نیست بلکه تولیدکننده و منبع قدرت برای دنیا است.

به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، سرهنگ هادی ایلکا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا ( ع ) اسلامشهر ظهر امروز در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی که در مسجد علی ابن موسی‌الرضا (ع) برگزار شد، ضمن گرامیداشت این حماسه بزرگ اظهار داشت: در آستانه چهل‌سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ، چند کلیدواژه بسیار در این روزها استفاده می‌شود ازجمله‌این کلیدواژه‌ها می‌توان به چهل سال چالش ، چهل سال استقامت ، چهل سال پیروزی و… اشاره کرد

وی با طرح این پرسش که علت اهمیت چهل‌سالگی انقلاب  باوجوداینکه انقلاب اسلامی برگرفته از آموزه‌های دینی است و  رهبری دانشمند و حکیم  و انقلابی که به دست مردم مستضعف به وقوع پیوسته گفت: ما باید به افرادی به این انقلاب فشار وارد می‌کنند بفهمانیم این انقلاب برگرفته از تعالیم دینی است و به‌راحتی نمی‌توانند به انقلاب اسلامی ما خدشه وارد کنند.

وی در ادامه گفت: نمونه‌ای از مشکلاتی که آمریکا و استکبار با کشور ما دارند مبانی هویتی و سیاسی ایالات‌متحده آمریکا با مبانی هویتی سیاسی و فکری ایران در تضاد است ، آن‌ها به دنبال فرهنگ‌های دموکراسی غربی هستند و ما به دنبال اسلام ناب محمدی (ص) هستیم ، آن‌ها ایران را کشوری که از تروریست حمایت می‌کند ، کشوری که در بحث سلاح‌های کشتار‌های جمعی توانش را گذاشته ، کشوری که در بحث نقض حقوق بشر پیش‌قدم است و برای صلح و امنیت بین‌المللی خطر‌ناک است می‌بینند ، درصورتی‌که امروزه استکبار با سلاح‌های کشتارجمعی و با تمام توان ،  امنیت منطقه را به‌هم‌ریخته و خود ناقض حقوق بشر است.

سرهنگ هادی ایلکا با تأکید بر چالش‌های پیشه رو گفت: ما امروز از چالش‌ها فرصت ساختیم برای پیشرفت ، تهدیدها را غنیمت دانستیم و به زمانی برای رشد و شکوفایی تبدیل کردیم ، این‌ها همه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

وی افزود: از نمونه‌های چالش‌های انقلاب که استکبار برای ما به وجود آورد می‌توانیم به تجزیه‌گری‌ها ، فتنه‌گری‌ها ، ترور شخصیت‌های مهم انقلابی و از همه مهم‌تر هشت سال دفاع مقدس هشت سال جنگ تحمیلی ، که ایران در مقابل تمام دنیا قرارگرفته بود ، حضرت امام جمله‌ای در پایان جنگ فرمودند:  ما با این جنگ ، انقلابمان را به دنیا ثابت کردیم  . انقلاب اسلامی ایران الگویی شد برای کشورهایی که نمی‌توانستند از خود در برابر استکبار دفاع کنند ، اما امروزه با الگوبرداری از انقلاب اسلامی ایران در برابر ظلم و استکبار مقاومت می‌کنند و از خود دفاع می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا ( ع)  اسلامشهر گفت: ما به دنبال ثبات ، آرامش ، امنیت و صلح هستیم و این از تفکرات امام (ره) و رهبری نشات می‌گیرد و تا زمانی که آمریکا و اسرائیل اینگونه تفکرات استکبارگری را در پیش بگیرند نمی‌توانند در کنار ایران اسلامی قرار بگیرند؛ از طرفی این اندیشه انقلابی ایران امروزه به تمام دنیا صادرشده و چیزی که دشمن را آزار می‌دهد این است که ایران امروزه قدرت منطقه نیست بلکه تولیدکننده و منبع قدرت برای دنیا است.

سخنران مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی با اشاره به مشکلات و قانون‌شکنی‌های استکبارگران در دهه‌های اخیر فرمود : در دهه دوم انقلاب که دشمن از حمله نظامی چیزی نصیبشان نشده بود ، تهاجم فرهنگی را آغاز کرد که همان جنگ نرم است ، اما جوابی که از مردم مقتدر ایران و جهان گرفت پیاده‌روی بزرگ و باشکوه اربعین بود، دهه سوم دهه امنیت بود ، مثالش هم فتنه سال هشتادوهشت است.

 

ایلکا گفت: امروز ما گرامی می‌داریم حماسه نه دی را که در انقلاب ما جایگاه مهمی هم دارد و می‌توان از این روز به‌عنوان انقلاب سوم یادکرد مردم در این روز دست‌به‌دست هم دانند ، بیعت کردند با ولی‌فقیه در مقابل همه دشمنان و نااهلان و از چالش دشمن فرصتی ایجاد کردند که استحکام انقلاب ما از روز نه دی به بعد بیشتر و قوی‌تر شود.

 

 

او در آخر یادآور شد: این مردم از انقلاب جدانشدنی هستند و هیچ‌وقت انقلابشان را تنها نمی‌گذارند ، دشمن می‌خواهد در تصمیم‌گیری‌های انقلابی ما در بدنه انقلاب نفوذ کنند و تغییرات انقلاب رخ دهد و این برای کشور ما خطری است.

 

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی با حضور سرهنگ هادی ایلکا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع)  و جمعی از مسئولان در مسجد علی ابن موسی‌الرضا ( ع ) برگزار شد ، و شعرخوانی شاعر انقلابی رضا خوش‌تراش از شعرای آیینی لحظات حماسه ۹ دی را در ذهن‌های یاوران انقلاب بار دیگر تداعی کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *