مردم فریب تبلیغات دروغین درمان قطعی کرونا را نخورند

فرماندار اسلامشهر با اشاره به انتشار برخی تبلیغات سودجویانه در فضای مجازی درخصوص درمان قطعی کرونا گفت: از شهروندان درخواست داریم تا فریب این تبلیغات دروغین را نخورند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ، مسعود مرسلپور در جلسه ستاد کرونای شهرستان با اشاره به هوشیاری مردم  در برابر تبلیغات دروغین درمان کرونا گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان وظیفه دارد تا با منتشر کننده اینگونه تبلیغات دروغین در شبکه های اجتماعی برخورد کند.

وی با اشاره به تاکیدات مکرر صورت گرفته درخصوص ضرورت استفاده از ماسک در ادارات و بانکهای شهرستان گفت: بازررسی محسوس و نامحسوس از کلیه ادارت و بانکها انجام می شود و اگر کارمند یا ارباب رجوعی از ماسک استفاده نکند بالاترین مقام آن اداره به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری معرفی خواهد شد.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به تصویب و ابلاغ پروتکل بهداشتی مربوط به برگزاری عزاداری دهه محرم در هیئت ها توسط ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: وظایف تمامی ادارات و دستگاهها در این ابلاغیه مشخص شده و همه باید بخوبی به وظایفشان عمل کنند.

وی با بیان اینکه مسئولیت اجرای کامل پروتکل های بهداشتی در هیئت ها بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی خواهد بود، ادامه داد: از هریک از هیئت های شهرستان نیز یک نفر به عنوان ناظر بهداشتی به شبکه بهداشت و درمان معرفی خواهد شد تا نسبت به آموزش این ناظران توسط کارشناسان شبکه بهداشت اقدام شود.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *