کاندیدایی که به صندوق صدقات رحم نکرد

مردم به برنامه رای می دهند نه به کاغذ و چشم و ابرو + عکس و فیلم

مردم اسلامشهر مردمی با بصیرت هستند .مردم زمانی که می بینند فردی با هزینه انچنانی و چسباندن آن بروی محل های غیر مجاز قانون را زیر پا می گذارند متوجه می شوند چنین فردی مناسب پارلمان شهری نیست. مردم به برنامه و توامندی رای می دهند نه به کاغذ و چشم و ابرو.

مردم اسلامشهر مردمی با بصیرت هستند .مردم زمانی که می بینند فردی با هزینه انچنانی  و چسباندن آن بروی محل های غیر مجاز قانون را زیر پا می گذارند متوجه می شوند چنین فردی مناسب پارلمان شهری نیست. مردم به برنامه و توامندی رای می دهند نه به کاغذ و چشم و ابرو.

به گزارش اسلامشهرخبر، فرصت تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۲۱ اردیبهشت ماه آغاز شده  و تا ۲۷ ازدیبهشت ماه ادامه دارد.

در اسلامشهر اما کاندیداها زودتر تبلیغات خود را در فضای مجازی آغاز کرده اند تا جایی که رئیس دادگستری این شهرستان اعلام کرد: تقریبا همه کاندیداها مرتکب تخلف :”تبلیغ زودهنگام” شده اند.

با اینکه با آمدن فضای مجازی تبلیغ کاندیداها وارد فاز جدیدی شده است اما تبلیغات فیزیکی نیز همچنان طرفدار دارد این در حالی است که بی قانونی در هر دو فضا به چشم می خورد.

شهرداری اسلامشهر مانند هر سال محل هایی جهت تبلیغات کاغذی کاندیدا در نظر گرفته است اما شاید تنها جایی که از ان استفاده نشده باشد یا کمتر استفاده شده این محل  ها باشد .

پوسترهای تبلیغات کاندیداها در محل هایی نظیر: جداول، علائم  و تابلوهای راهنمایی و رانندگی، پست های برق و  مخابرات  دیوار های منازل، تیرهای چراغ برق و حتی روی درختان دیده می شود .

روی زمین پر است از پوسترهای پاره شده و کنده شده کاندیداها و چهره بدی به شهر داده است نیروهای شهرداری نیز در حال جمع آوری تبلیغات هستند.

جای تاسف دارد افرادی قصد دارند وارد شورا شوند که بی قانونی را قبل از ورود به آن آغاز کرده اند. آیا قانون گذاران آینده نباید خودش قانون را رعایت کنند؟

کاندیدایی که به صندوق صدقات و علائم راهنمایی رانندگی رحم نمی کند چگونه می خواهند منافع مردم شهر را تامین کند؟

نتیجه این اقدام کاندیداها چیزی جز کثیف شدن شهر و وارد شدن خسارت مالی برای جمع آوری تبلیغات و نظافت شهر نیست.

فردی می گفت که شهرداری باید ۶ ماه زمان صرف کند و با هزینه بالا شهر را به حالت قبل برگرداند.

شهروندی به خبرنگار اسلامشهرخبر گفت: فکر می کردیم امسال با آمدن فضای مجازی، تبلیغات محیطی کمتر شود اما کمتر نشد هیچ، بیشتر هم شد پول این همه تبلیغات از کجا می آید؟

مردم اسلامشهر مردمی با بصیرت هستند .مردم زمانی که می بینند فردی با هزینه آنچنانی  و چسباندن تبلیغات بروی محل های غیر مجاز قانون را زیر پا می گذارند متوجه می شوند چنین فردی مناسب پارلمان شهری نیست. مردم به برنامه و توانمندی رای می دهند نه به کاغذ و چشم و ابرو.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *