شهید بهشتی

مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در اسلامشهر برگزار می شود

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اسلامشهر از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر با سخنرانی معاون قضایی دادستان اسلامشهر برگزار می شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اسلامشهر از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر با سخنرانی معاون قضایی دادستان اسلامشهر خبر داد.

علی اکبر فدایی در گفتگو با خبرنگار اسلامشهرخبر گفت:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر  در سی و ششمین سالگرد شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ یار باوفایش با بر برپایی مجلس بزرگداشتی یاد و خاطر این شهیدان را در هفته قوه قضاییه گرامی می دارد.

وی ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده محترم شهداء جهت جضور در این مراسم اعلام کرد: سخنران این مراسم معاون قضایی دادستان اسلامشهر است .

وی اضافه کرد: این مراسم فردا، پنجشنبه هشتم تیرماه ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات آستان مقدس امامزاده عقیل (ع) برگزار می شود.

به گزارش اسلامشهرخبر، هفتم تیرماه یادآور عروج  آیت الله دکتر بهشتی بزرگ مردی از تبار پاکان و بزرگان انقلاب است که سیدالشهدای انقلاب نام گرفت و به همراه ۷۲ تن از یاران باوفایش پر کشیدند و خون مطهرشان چنان رمقی به نهال نوپای انقلاب داد که آن را مصون از همه هجمه ها و مقاوم در برابر توطئه های جهانی قرار داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *