مراسم تودیع و معارفه رییس اداره محیط زیست اسلامشهر برگزار شد

در ادامه تغییرات مدیریتی در سطح محیط زیست استان تهران نوبت به تغییرات در اسلامشهر رسید.

به گزارش اسلامشهرخبر، پس از آنکه روز گذشته مدیرکل جدید اداره محیط زیست استان تهران معرفی شد؛ امروز و در ادامه تغییرات مدیریت اداره محیط زیست اسلامشهر نیز دستخوش تغییرات شد.

در مراسم امروز ضمن تقدیر از زحمات رضا شایسته رییس پیشین اداره محیط زیست اسلامشهر؛ ولی الله محمدی به عنوان مدیر جدید این اداره معرفی شد.

در کارنامه محمدی سابقه مدیریتی چهار ساله بر راس اداره محیط زیست اسلامشهر دیده می شود؛ وی پیش از این به عنوان کارشناس اداره کل محیط زیست استان تهران به فعالیت می پرداخت.

شایسته مدیر پیشین اداره محیط زیست اسلامشهر پیام ذیل را جهت انتشار در اخیتار پایگاه خبری اسلامشهرخبر قرار داد« باسلام و صلوات بر محمدوآل محمد (ص)
با احترام ، اکنون که پس از گذشت نزدیک به ۸  ماه خدمت با فراز و نشیبهای متفاوت آن، در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسلامشهر قرعه برای خدمت در سنگری دیگر برای اینجانب فراهم گردیده است فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری ، لطف ، همراهی و همدلی از همه مدیران ، همکاران و دوستان عزیز که همواره با رویی باز و دستانی پرتوان و گامهایی استوار مرا در اداره امور یاری و همراهی نموده اند ، سپاسگزاری می نمایم.

با اذعان به این حقیقت که آنچه محقق شده ، لطف پروردگار و آنچه مانده بضاعت ناچیز این بنده بوده است ، شما را بخدای بزرگ می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت بر من ببخشایید.

امید است که در سنگر جدید خدمت و در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و همچنین حمایت از رسالت خطیر دولت تدبیر و امید همچون گذشته از یاری و مساعدت شما بهره مند باشم.»

به گزارش اسلامشهرخبر، شایسته در مدت حضور خود در اسلامشهر ارتباط بسیار خوبی با رسانه های شهرستان برقرار کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *