سید سعید طبائی

مذاکره مجدد با آمریکا احمقانه است/ چهار سال دیگر می‌خواهند دنبال حفظ برجام باشند/ آقای فرماندار و استاندار تکلیف احمدآباد مستوفی را مشخص کنید

امام‌جمعه احمدآباد مستوفی گفت: برخی از افراد ترسو که متأسفانه در دولت نیز هستند می‌گویند چه اشکالی دارد که برویم مجدد مذاکره کنیم این فرد خیلی احمق است. چهار سال به دنبال برجام بودیم دشمنی که بیشتر شد حالا چهار سال دیگر می‌خواهند دنبال حفظ برجام باشند پس کی می‌خواهند به مردم برسند؟

امام‌جمعه احمدآباد مستوفی گفت: برخی از افراد ترسو که متأسفانه در دولت نیز هستند می‌گویند چه اشکالی دارد که برویم مجدد مذاکره کنیم این فرد خیلی احمق است. چهار سال به دنبال برجام بودیم دشمنی که بیشتر شد حالا چهار سال دیگر می‌خواهند دنبال حفظ برجام باشند پس کی می‌خواهند به مردم برسند؟

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید سعید طبایی امام‌جمعه احمدآباد مستوفی در جمع مردم این شهر با اشاره به اظهارات ترامپ علیه ملت ایران گفت: عربده‌کشی و فحاشی ترامپ را دنیا دید و به او خندیدند کشوری که ادعا می‌کند مهد تمدن و دارای بهترین تکنولوژی است رئیس آن کشور طوری صحبت می‌کند که چاقوکش‌ها اینگونه حرف نمی‌زند.

وی ادامه داد: وقتی ترامپ با ایران اینگونه صحبت می‌کند معلوم می‌شود ما خیلی قدرت داریم این بالاترین افتخار برای ما است که خیلی قدرت داریم در سازمان ملل، در سخنرانی‌ها و در عربده‌کشی‌هایش ایران است چرا فریاد می‌زند؟ برای اینکه ایران قدرتی است که آمریکا زورش به آن نمی‌رسد و فحاشی می‌کند.

امام‌جمعه احمدآباد مستوفی با اشاره به اینکه آمریکا چهره واقعی شیطان اکبری که امام راحل فرموده بودند نشان داد افزود: ترامپ دیوانه پول است که جیب عرب‌ها را خالی می‌کند. او در دنیا مورد بی‌اعتمادی قرار گرفت درگذشته عده‌ای بودند که با آمریکا همراهی می‌کردند ولی در حال حاضر حتی اردوغان در ترکیه و کرزای در افغانستان که متحد او بودند علیه او حرف می‌زنند.

وی با تأکید بر اینکه ترامپ حتی مورد تمسخر اطرافیان و وزرای پیشین آمریکا قرار گرفت خاطرنشان کرد: سخنان ترامپ بین ملت ایران وحدت بوجود آورد. پس از اظهارات ترامپ دشمنان اصلی ما یعنی اسرائیل، عربستان و امارات و بحرین از ترامپ و آمریکا تشکر کردند پس معلوم می‌شود راه ملت و انقلاب ما درست است و مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای این کشتی را خوب به مقصد می‌برد.

حجت‌الاسلام طبایی اعلام کرد: آنچه که آمریکا و سران برخی کشورهای منطقه را به درد می‌آورد این است هر شرارتی که می‌خواستند بکنند برادران سپاهی ما به هم زدند لذا علیه سپاه موضوع گیری کردند. دشمنان می‌خواستند منطقه غرب آسیا را به آتش بکشانند و به دنبال تجزیه کشورها بودند.

وی خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا گفت: ترامپ بداند تا ملت ایران هست ما مرگ بر آمریکا خواهیم گفت ما تابع قرآن هستیم. سپاه بود که با همراهی سایر نیروهای مسلح جنگ هشت‌ساله را پیش برد و تروریست‌های داعش را از بین برد. سپاه بود که فتنه ۸۸ را از بین برد اما نه با کشتار بلکه مردم را بیدار کرد و صبر پیشه کرد.

امام‌جمعه احمدآباد مستوفی با اشاره به اظهارات ترامپ مبنی بر مذاکره مجدد و افزودن موادی به برجام گفت: برخی از افراد ترسو که متأسفانه در دولت نیز هستند می‌گویند چه اشکالی دارد که برویم مجدد مذاکره کنیم این فرد خیلی احمق است. چهار سال به دنبال برجام بودیم دشمنی که بیشتر شد حالا چهار سال دیگر می‌خواهند دنبال حفظ برجام باشند پس کی می‌خواهند به مردم برسند؟ مردم این انتظار را از دولت، مجلس و قوه قضاییه دارند که اقتصاد مقاومتی را محقق کنند. ما ضعف مدیریتی داریم وقتی می‌گوییم ۲۴ میلیون نفر ارجحیت دارند بقیه بروند کنار نتیجه آن، این می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر مسئولین ما دنبال اقتصاد مقاومتی باشند و صادقانه با مردم رفتار کنند ما مشکلی پیدا نمی‌کنیم خاطرنشان کرد: آقای جهانگیری می‌گوید ما یک‌ میلیون و ۵۰۰ هزار شغل ایجاد کردیم وزیر دیگری می‌گوید ما در سال بیشتر از ۴۰۰ هزار نفر نمی‌توانیم شغل ایجاد کنیم. چرا مردم را بازی می‌دهید؟ حرف خودتان را یکی کنید و آمارهای غلط ندهید.

حجت‌الاسلام طبایی خاطرنشان کرد: ساختار اداری کشور کلاً خراب است و در آن حقوق نجومی، دزدی و رشوه وجود دارد. آقایی که دزدی کرده و محکوم‌شده است به‌عنوان متخصص تجارت جهانی سخنرانی می‌کند. تا این ساختار وجود دارد چه کسی دنبال اقتصاد مقاومتی است؟ بنده خود دیده‌ام مشکل یک نامه پنج‌دقیقه‌ای حل می‌شود همان نامه با همان ویژگی ۵۰ روز طول می‌شد چون آن آقا پول داده و این آقا پول نداده است.

وی به طولانی شدن صدور حکم شهرداران احمدآباد و چهاردانگه و اسلامشهر اشاره کرد و گفت: دوازده شهریور شهرداران احمدآباد و چهاردانگه و اسلامشهر مشخص شدند تاکنون آن را طول داده‌اند ما ضعف مدیریت در منطقه و در اسلامشهر داریم.

امام‌جمعه احمدآباد با اشاره به مشکلات شهر احمدآباد مستوفی افزود: شش سال است که احمدآباد شهر شده است، هنوز تکلیف آن معلوم نیست حرف‌های ما را به آقای فرماندار و استاندار بگویید. چرا با مردم بازی می‌ کنید؟ معلوم می‌شود پشت پرده زد و بندهایی هست. آقای فرماندار و استاندار تکلیف احمدآباد را مشخص کنید. چهار سال است که می‌گویید این دولت تدبیر و امید است پس کو؟ مصلی احمدآباد پنج سال است در استانداری تهران گیرکرده است شما مگر با نماز جمعه مخالفید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *