مدیران محله اسلامی همیاران سلامت در محلات شهرستان باشند

فرماندار اسلامشهر گفت: با توجه به نفوذ کلام و پایگاه اجتماعی قابل توجه مدیران محله اسلامی از این عزیزان درخواست داریم تا همیاران سلامت در محلات مختلف شهرستان باشند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،در نشست مدیران محله اسلامی و حافظان سلامت شهرستان که با حضور فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع)  فرماندار اسلامشهر  برگزار شد مسعود مرسلپور با اشاره همیاری مدیران محله اسلامی در جهت مبارزه با ویروس کرونا اظهار داشت: در تلاش هستیم تا از تمامی گروه های تاثیر گذار و با نفوذ شهرستان جهت فرهنگسازی در زمینه پیشگیری از سیر صعودی ابتلاء به ویروس کرونا کمک بگیریم.

وی با اشاره به نقش موثر و سازنده مدیران محله اسلامی در اجرای موفقیت آمیز طرح مواسات و کمک به خانواده ها و افراد آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا افزود: امیدواریم در حوزه فرهنگسازی برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا نیز از مشارکت جدی و اثربخش مدیران محله اسلامی استفاده کنیم.

فرماندار اسلامشهر ادامه داد: علاوه بر ترغیب مردم به رعایت دستور العمل های بهداشتی همچون رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و… مدیران محله اسلامی می توانند از تجمعات مختلف همچون برگزاری مراسم جشن و یا فاتحه خوانی که باعث شیوع بیشتر ویروس کرونا می شود پیشگیری کنند.

مرسلپور با اشاره به اجرای آزمایشی برنامه جامع رهگیری بیماران کرونایی در بخش احمدآباد مستوفی توسط شبکه بهداشت و درمان تصریح کرد: در صورت موفقیت آمیز بودن این طرح، اجرای آن با مشارکت و همکاری مدیران محله اسلامی در سایر نقاط شهرستان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *