حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی

مدیران عمل به وعده های خود را از سردار سلیمانی بیاموزند

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به عمل سردار سلیمانی به وعده ۳ ماهه برای نابودی داعش گفت: مدیران نظام اسلامی عمل به وعده های خود را از سردار سلیمانی بیاموزند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به عمل سردار سلیمانی به وعده ۳ ماهه برای نابودی داعش گفت: مدیران نظام اسلامی عمل به وعده های خود را از سردار سلیمانی بیاموزند.
اسلامشهرخبر: پیروزی غرور انگیز جبهه مقاومت بر شجره خبیث و تروریستی داعش سبب ایجاد موجی از شادی و شادمانی ملت ایران و همه مستضعفان و مسلمانان جهان شد، دشمنان جهان اسلام سعی داشتند با استفاده از خونخوارانی به نام داعش در جهان اسلام ایجاد اختلاف کنند، که موفق نشدند و با نابودی این گروهک تروریستی توطئه های آن ها نقش بر آب شد.

ابعاد شکست داعش را در گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بررسی کردیم، این گفتگو در ادامه می آید.

* این که وعده ۳ ماهه سردار سلیمانی برای نابودی داعش محقق شد، چه پیامی برای مردم و مسئولین دارد؟

در روزهای ابتدایی ماه ربع الاول که ماه شادی اهل بیت علیهم السلام و دوستداران ایشان است، خبری خوش، کام همه مومنین، مستضعفین و مسلمانان آزاده جهان را شیرین کرد و آن خبر پر افتخار شکست و پیروزی جبهه مقاومت اسلامی علیه گروه تکفیری داعش است، حاج قاسم سلیمانی، این سردار سرافراز و افتخار اسلام و ایران وعده برچیده شدن ۳ ماهه بساط داعش را داد و به وعده خود نیز عمل کرد.

این عمل به وعده برای همه مدیران در نظام اسلامی پیام دارد که عمل به وعده را از سردار سلیمانی یاد بگیرند، امروز تاریخ های بسیاری برای ارائه گزارش عملکردها و یا افتتاح طرح های عمرانی و بهره برداری از کارخانجات انتخاب می شود اما با کمال تاسف در بسیاری از موارد جز وعده دروغ به مردم داده نمی شود، حاج قاسم سلیمانی این درس اخلاقی را به تمام مدیران نظام اسلامی داد که اگر وعده ای به مردم می دهند، به آن عمل کنند.

* پیروزی بر داعش چه ابعادی در منطقه و جهان دارد؟

جبهه مقاومت اسلامی متشکل از ایران، لبنان، سوریه، عراق و سایر بلاد نشان دادند که با استقامت و بردباری می توانند سرنوشت منطقه را تغییر داده و در برابر تمام تهدیدهای دنیای استکبار ایستاده و نشان دهند که در این منطقه تصمیم گیر خود مردم هستند.

این پیروزی افتخاری برای اسلام و ایران بود که نشان داد ایران اسلامی پرچم دار تقابل با دنیای استکبار است و قدرت ایستادگی در برابر مستکبران جهان را دارد، پیروزی در مقابل داعش درس بزرگی برای گروه های معارض است که با گفتگو اختلافات را حل کنند.

امروز گروه های معارضی که در سوریه و سایر بلاد بر خلاف جبهه مقاومت حرکت می کنند، با داعش با آن همه جنایت، حمایت دنیای استکبار و ظلم و جنایت قابل مقایسه نیستند و زمانی که داعش شکست خورد، این گروه ها دیگر توان استقامت در برابر جبهه مقاومت را ندارند، لذا گروه های معارض سوری باید با مذاکره اختلافات را حل کنند و بدیهی است که مردم تصمیم گیرنده یک کشور هستند و دنیا به نظر مردم سوریه از تمام اقشار و تفکرات احترام می گذارند.

* پیام این پیروزی به مردم کشورمان و جبهه آزادی خواهان جهان چه بود؟

این پیروزی برای مردم ما این پیام را داشت، که اگر بایستیم و جانانه دفاع کنیم، قطعا پیروز خواهیم بود و در این راه باید برای منحرف نشدن و به دام فتنه ها نیفتادن در مسیر نورانی ولایت گام برداریم، همان طور که سردار سرافراز، قاسم سلیمانی سربازی مطیع برای ولایت بود.

* پیام دیگر این پیروزی چه بود؟

پیام دیگر این افتخار و فتح عظیم خطاب به برخی از داعشی های کشور خودمان است، با کمال تاسف در طول ۶ سال مبارزه با داعش عده ای در داخل جفا کرده و خیانت کردند، با قلم های خود دل خانواده شهدای مدافع حرم را خون کرده و برخی در انتخابات گذشته دفاع از حرم را زیر سوال برده و بعضا توهین کردند.

در روزنامه های زنجیره ای به این حرکت مقدس و نورانی توهین کردند، این افراد اگر از ملت ایران عذرخواهی کردند، مشخص می شود از همین ملت هستند و در غیر این صورت حساب آن ها از ملت ایران جدا است، کسانی که در نظام اسلامی و سر سفره جمهوری اسلامی نشستند و از مواهب این نظام استفاده کرده و حرف هایی زنند که دشمن خوشحال شود، خیانت کرده اند.

بدیهی است که ملت ایران در برابر این افراد که عالمانه و عامدانه این راه را ادامه دهند هرگز کوتاه نخواهند آمد.

ان شاء الله که پیروزی بر داعش مقدمه پیروزی بر اسراییل باشد، دشمن مشترک دنیای اسلام اسراییل است و باید جهان اسلام و جبهه مقاومت اسلامی که امروز با لطف خداوند متعال و با فرماندهی سردار سلیمانی پشت مرزهای اسراییل مستقر شده باید خود را آماده کنند تا آن وعده نابودی اسراییل و این رژیم صهیونیستی غاصب محقق شود و امیدواریم در آینده ای نه چندان دور ملت ایران پیروزی و جهان اسلام بر اسراییل را جشن بگیرد.

منبع:خبرگزاری مهر-مهدی آذرشب:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *