مدرسه خیرساز مهدی موعود (عج) در اسلامشهر افتتاح شد

مدرسه دخترانه خیرساز مهدی موعود (عج) شهرک قائمیه صبح امروز با حضور مسئولان اسلامشهر  و مهدی مانی خیر مدرسه‌ساز افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، مراسم افتتاح مدرسه خیرساز مهدی موعود (عج) و تجلیل از مهدی مانی خیر مدرسه‌ساز  صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان اسلامشهر در شهرک قائمیه (عج) برگزار شد . این مدرسه دخترانه به همت این خیر مدرسه‌ساز احداث‌شده است.

حسینعلی بنار رئیس اداره آموزش‌وپرورش اسلامشهر در حاشیه این مراسم گفت:چنانچه مساعدت خیرین نبود ما در شهرک قائمیه با مشکل تحصیلی دانش‌آموزان مواجه بودیم که خوشبختانه با نگاه بلند خیرین این مشکل مرتفع شد.

وی اعلام کرد: در سال آینده در نوبت دوم این دبیرستان دانش‌آموزان بیشتری جذب خواهند شد که بتوانیم تراکم دانش‌آموزان مدرسه‌های دیگر را کاهش دهیم تا هم دانش‌آموزان بتوانند به‌راحتی آموزش ببینند  و هم معلمان نیز بتوانند در کیفیت کاراشان بیشتر دقت کنند.

بنار تصریح کرد: تجهیزات مدرسه با مساعدت اداره کل نوسازی مدارس انجام‌شده و یکی از مدارس بسیار خوب با استاندارد و ایمنی بالاست که در این منطقه ساخته‌شده است.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش اسلامشهر به سایر پروژه‌های خیرساز شهرستان اشاره کرد و گفت: یک پروژه شهرک ساز دیگر در حال اجرا در شهرک واوان است خیرعزیزی به نام کریمی زند در حال احداث هستند. دو پروژه هم از طریق ستاد اجرایی فرمان امام در دست ساخت است که برای مهرماه سال آینده امکان استفاده از آن وجود دارد. امیدواریم که سه پروژه خیرساز به همراه پروژه شهرک واوان را در مهر سال آینده داشته باشیم.

قابل‌ذکر است این مدرسه دخترانه با اعتباری بالغ‌بر ۲ و نیم میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر ساخته‌شده است و  با داشتن  ۱۸ کلاس  و ۸ دفتر اداری و آزمایشگاه از ابتدای سال تحصیلی پذیرای هزار دانش‌آموز است. این مدرسه در فاز اول در مقطع ابتدایی پذیرای دانش آموزان است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *