مهدی چمران

لزوم ورود مدعی العموم به پرونده اتهام زنی نجفی به ناجا

رئیس شورای شهر چهارم تصریح کرد: نمی توان به زعم اینکه مدیر هستم موضوعی به حساسیت سوء استفاده از بیت المال را مطرح و سپس آن را تکذیب کرد.

رئیس شورای شهر چهارم تصریح کرد: نمی توان به زعم اینکه مدیر هستم موضوعی به حساسیت سوء استفاده از بیت المال را مطرح و سپس آن را تکذیب کرد.
به گزارش اسلامشهرخبر مهندس چمران رئیس سابق شورای شهر تهران در گفت و گو با افکارنیوز با اشاره به اینکه مطالبه تهرانی ها در پاسخگویی به موارد مطرح شده از سوی شهرداربسیارمهم است گفت: اتهام آقای نجفی به شهرداری پیشین و نیروی انتظامی موضوعی است که مدیریت سابق شهرداری ونیروی انتظامی باید آن را دنبال کنند از سوی دیگر شفاف سازی و پاسخگویی به موارد مطرح شده از سوی شهرداری درارتباط با سوء استفاده از بیت المال باید مورد مطالبه مردم قرار بگیرد.

وی افزود: درچنین وضعیتی ورود مدعی العموم به پرونده ضرورت دارد چرا که موضوع اعتماد ملی در میان است از سوی دیگر رسانه ها در شفاف سازی ایفا گر نقش بسیار مهمی هستند.

مهندس چمران نقش رسانه ها و مطبوعات را دراین موارد اینگونه توضیح داد: شفاف سازی موضوعات مطرح شده و شائبه های ایجاد شده از مهمترین موضوعاتی است که رسانه ها باید پیگیر آن باشند نمی توان به زعم اینکه مدیر هستم موضوعی به حساسیت سوء استفاده از بیت المال را مطرح و سپس آن را تکذیب کرد. در صورتی شاید می توانستیم با تساهل وتسامح بیشتری با این موضوع برخورد کنیم که آقای شهردار به اشتباه خود اعتراف کند در غیر این صورت تکذیب موضوع عنوان شده نه تنها از ایشان بلکه از هیچ مقام و مسوول و هیچ فردی پذیرفتنی نیست. مسلما اظهار نظرخلاف و مطرح کردن آن که منجر به ابهام افکنی و ایجاد حساسیت عمومی می شود نه تنها صحیح ومنطقی نیست بلکه چنین رفتاری به هیچ وجه قابل تایید نیست. مردم حق دارند درجریان حقایق قرار بگیرند از این جهت بازهم بر مطالبه گری مردم وحضور شفاف رسانه ها دراین موارد تاکید می کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *