قدردانی فرماندار اسلامشهر از رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مساجد و حسینیه ها

فرماندار اسلامشهر از رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مساجد و حسینیه ها قدر دانی کرد.

به گزارش خبری چایگاه خبری اسلامشهرخبر، فرماندار اسلامشهر از رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مساجد و حسینیه ها قدردانی کرد.

فرماندار اسلامشهر ضمن قدردانی از رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مساجد و حسینیه ها در لیالی قدر گفت: امیدواریم امشب نیز موارد اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا همچون شب های گذشته مورد توجه قرار گیرد.

مسعود مرسلپور ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام اظهار داشت: طبق بررسی های صورت گرفته در شب های گذشته ائمه جماعات، هیات امناء مساجد و مردم مومن و انقلابی شهرستان اسلامشهر به بهترین‌نحو ممکن و با رعایت تمامی الزامات بهداشتی مراسم ویژه شب های قدر و سوگواری شهادت حضرت علی علیه السلام را برگزار کردند.

وی در ادامه بر ضرورت توجه و دقت مردم بر رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند تاکید کرد و افزود: پرهیز از ترددهای غیر ضرور و در خانه ماندن می تواند به نزولی شدن شیب ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان‌منجر شود.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به آغاز فعالیت مدارس شهرستان از صبح امروز ادامه داد: خوشبختانه ازدحامی در مدارس مشاهده نشد و با همراهی مناسب والدین تنها برخی از دانش آموزان برای رفع اشکال به مدارس مراجعه کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *