فیلتر های نظارتی شوراها دقیق تر از قبل عمل خواهند کرد

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران گفت:فیلتر های نظارتی دقیق تر از قبل عمل خواهند کرد و مردم بیدارند و خوب میشناسند و انتخاب میکنند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،نماینده مردم شهرستانهای رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی گفت : کسانی که در مقام شورا نسبت به وظایف قانونی خود کوتاهی و قصور کرده‌اند و موجبات تضییع حقوق مردم و بیت المال شده اند باید بدانند که مردم و مسئولین فراموش نخواهند کرد و حتماً در مرحله رسیدگی به صلاحیت ها متوجه خواهند شد .

حسن نوروزی افزود :مردم متوجه اعمال و کردار مسئولین خود بوده و هستند که چه کسی خدمت کرده و چه کسی خیانت! مثلاً اخیراً شورای یکی از شهرها که قبلاً هم اشاره شده با عدم رعایت صرفه و صلاح شهر و شهروندان اقدام به عمل شهر فروشی واگذاری سرانه های عمومی نموده اند و با فرو رفتن در لاک خود فکر می‌کنند مسئولین نظارتی، اطلاعاتی و امنیتی نظاره گر اعمال آنان نیستند.

وی در همین رابطه ادامه داد :حتماً در زمان رسیدگی به صلاحیت ها نتیجه عملکرد ها متخلفین مشخص خواهد شد و ضمن آن انتخابات پایان رسیدگی نیست! حتماً مراجع قضایی سوابق افراد سوداگر را زیر ذره بین خواهند برد و ما هم از اختیارات قانونی خود در تحقیق و تفحص از عملکرد آنان کوتاه نمی آئیم .

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران بیان داشت:تذکر به برخی افراد که چند مدتی است با اعلام حضور در بین مردم، فضاهای مجازی و رسانه ها برای کاندیداتوری شوراها کمر همت بسته اند و با ذهن متوهم خود گمان دارنددر جریان باشند فیلتر های نظارتی دقیق تر از قبل عمل خواهند کرد و مردم بیدارند و خوب میشناسند و انتخاب میکنند و هم خود ناظر بر عملکرد چنین افراد هستند که مبادا با ظاهرسازی، دروغ افکنی و فریب به جایگاه امانت داری که همانا شوراها هستند دست پیدا کنند و در نهایت هر کسی از دایره قانون تخطی نماید مسئول است و باید پاسخگو باشد.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *