فعالیت۲۰ پایگاه تابستانی سازمان تبلیغات در اسلامشهر

رییس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر گفت: ۲۰ پایگاه تابستانی سازمان تبلیغات در راستای پوشش اوقات فراغت شهروندان در سطح شهرستان به فعالیت می پردازند.

حجت الاسلام علی کنگرلو در گفت و گو با اسلامشهرخبر اظهار داشت: اداره تبلیغات شهرستان برنامه های متنوعی را برای دهه کرامت در سطح شهرستان در نظر گرفته است که البته اکثر این برنامه ها همچون گذشته دارای رویکرد آموزشی برای افراد تاثیرگذار می باشند.
وی تصریح کرد: برپایی برنامه آموزش اخلاق در تربیت فرزندان و آموزش اخلاق کسب و کار برای اصناف از جمله این برنامه ها می باشند.
کنگرلو در ادامه گفت: ۲۰ پایگاه تابستانی سازمان تبلیغات تا ۲۵ هشریور ماه در راستای پوشش اوقات فراغت شهروندان در سطح شهرستان به فعالیت می پردازند.
وی افزود: حفظ سه جزء قرآن در موسسات قرآنی ویژه تابستان، کلاس های صحیح خوانی و کرسی های تلاوت همراه با تفسیر از برنامه های شاخصی هستند که تا پایان شهریور ماه در پایگاه های تابستانی شهرستان به اجرا در آمده و به اتمام می رسند.
رییس اداره تبلیغات شهرستان عنوان کرد: در روزهای آتی نیز برنامه هایی با محوریت اخلاق فردی و همچنین آموزش مربیان پیش دبستانی با رویکرد تبیین اخلاق دینی برای کودکان و همچنین جذب این قشر از جامعه به اجرا در خواهد آمد.
دبیر ستاد غدیر شهرستان خاطرنشان کرد: امسال دهه ولایت با هفته دفاع مقدس همزمان شده است و برای این دهه نیز برنامه های مختلفی را پیش بینی کرده ایم.
انتهای پیام/د

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *