فعالیت بیش از ۷۰۰ قرآن آموز در شبکه های مجازی دارالقرآن اسلامشهر

مدیر دارالقرآن شهرداری اسلامشهر گفت: بیش از ۷۰۰ نفر در تالارها و شبکه های مجازی دارالقرآن شهرداری اسلامشهر فعالیت می کنند.

حجت الاسلام مرتضی صفری تبار در گفت و گو با اسلامشهرخبر به اشاره به نیاز حضور اقشار مختلف جامعه در عرصه های قرآنی برای پویایی این عرصه اظهار داشت: شهرستان اسلامشهر در سال های اخیر به واسطه درخشش در عرصه های قرآنی تبدیل به یکی از مراکز اصلی فعالیت سپاه حضرت سیدالشهدا و دادگستری استان تهران در فعالیت های قرآنی شده است.
وی افزود: این دو مرکز به دنبال این هستند که شهرستان اسلامشهر را به عنوان پایگاه اصلی خود قرار دهند.
صفری تبار در ادامه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی جهت استفاده از ظرفیت های فضای مجازی گفت: در حال حاضر بیش از ۷۰۰ نفر نفر در تالارها و شبکه های مجازی دارالقرآن شهرداری اسلامشهر فعالیت می کنند.
مدیر دارالقرآن شهرداری اسلامشهر بیان کرد: در طول ماه مبارک رمضان در ۳۰ مسجد شهرستان محافل انس با قرآن برقرار بود و از این تعداد مسجد ۲۸ مرکز پایگاه هایی هستند که به صورت برنامه ریزی شده در طول سال فعالیت قرآنی دارند.
صفری تبار بیان کرد: پایه ریزی دوره های تربیت مربی از دیگر فعالیت هایی است که در سال های اخیر صورت گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: دوره های تربیت مربی در دو بخش تربیت مربی جامع برای آموزش افراد جهت تدریس در همه رشته های قرآنی و تربیت مربی مقطعی در راستای آموزش یکی از بخش های آموزش های قرآنی برگزار شده و در نهایت نیز مربیان بسیاری در شهرستان تربیت شده اند.
انتهای پیام/د


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *