فرمانده لشکر فاطمیون: در حادثه شهید حججی ۲ نیروی افغانستانی به شهادت رسیدندفرمانده لشکر فاطمیون: در حادثه شهید حججی ۲ نیروی افغانستانی به شهادت رسیدند

فرمانده ویژه لشکر فاطمیون در مراسم رونمایی از کتاب «زور چترها به باران نمی‌رسد» گفت: در اتفاقی که برای شهید حججی اتفاق افتاد، دو نفر از نیروهای لشکر فاطمیون نیز به شهادت رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،  سیدالیاس موسوی فرمانده ویژه لشکر فاطمیون، شنبه ۲۰ شهریورماه در مراسم رونمایی از کتاب «زور چترها به باران نمی‌رسد» با اشاره به خاطرات رزمندگان در سوریه گفت: در راه بازگشت از حلب به دمشق، متوجه شدیم مرکز غدیر خلوت است؛ کسی در آنجا نیست و یکی از رزمندگان که تک‌تیرانداز بود، گفت: از دو روز پیش عملیاتی شروع شده که نیروها به آن عملیات رفتند. ابوحامد، فرمانده با چهره‌ای ناراحت آمد و گفت: علت این ناراحتی، شهادت رزمندگان است. در همین شرایط تنها کسی توانست پیکر شهدا را بیاورد، حسین براتی بود، او هشت شهید را کول گرفت و آورد.

وی افزود: در نتیجه حملات دشمن تکفیری حداقل ۸۰ شهید مدافع حرم در سوریه پودر شدند؛ به طوری که DNA آن‌‌ها قابل تشخیص نیست. در اتفاقی که برای شهید حججی اتفاق افتاد، ۲ نفر از نیروهای لشکر فاطمیون نیز به شهادت رسیدند. نکته قابل توجه این است که خانواده شهدا نیاز به ترحم ندارند. کرامت آن‌ها را حفظ کنیم، ما افغانستانی‌ها ترحم را نمی‌پسندیم.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *