خانواده مهم ترین اصل برای غلبه دانش آموزان بر کرونا میباشد

محمد ترکمن:همه اعضای خانواده موظف به نظارت بر روی توانایی ها،ابعاد وجودی خود یعنی روح،جسم،کار و تحصیلات هستند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،  محمد ترکمن گفت: در زمان شیوع کرونا طبق دستور ستاد مبارزه با ویروس کرونا مراکز آموزشی بسته شد،اما بسته شدن به معنای توقف کار نیست.

محمد ترکمن مشاوره تحصیلی صدا و سیما خاطر نشان کرد: در زمان شیوع کرونا طبق دستور ستاد مبارزه با ویروس کرونا مراکز آموزشی بسته شد،اما بسته شدن به معنای توقف کار نیست.

وی افزود:  وبینار راهکار های کاهش استرس در دانش آموزان در دوران کرونا ویره والدین،انتخاب رشته برابر با انتخاب اینده ویزه دانش آموزان نهم در زمان کرونا، راهکار های ایجاد انگیزه در دانش آموران در ایام قرنطینه، پرسش و پاسخ آنلاین غلبه بر ترس از کرونا، تبدیل تهدید ها به فرصت، آنچه در دوران قرنطینه باید انجام دهیم، راهکار های تقویت اعتماد به نفس ویژه تمام عموم؛ راهکار های غلبه بر نا امیدی ویژه تمامی عموم و  تقویت اعتماد به نفس ۱و۲ و شروع از صفر برای کنکور۱۴۰۰ میباشد.

مهم ترین اصل در این دوران وجود یک خانواده موفق است

استاد ترکمن درصحبت با خبرنگار پایگاه خبری اسلامشهرخبر اظهار داشت:یک خانواده موفق شامل مثلث پدر، مادر و فرزندان میباشد ؛ همه اعضای خانواده موظف به نظارت بر روی توانایی ها،ابعاد وجودی خود یعنی روح،جسم،کار و تحصیلات هستند.

وی افزود:خانواده باید در جهت ارتقای هر چه بیشترفرزندان فعالیت کنند تا دراینده فرزاندان بتوانند نقش مهمی دا در جامعه ایفا کنند.

همچنین ادامه داد:دانش آموزانی که در حال تحصیل هستند باید بدانند که آینده این ملت را میسازند و ممکن است با مشکلات جدی دراینده روبه رو شوند اما نباید به هیچ وجه درمقابل مشکلات سر خم کنند.

دانش اموزان باید امیدوار باشند و به راه خود ادامه بدهند، موقعیت الآن موقتی است و روزی تمام میشود اما آینده این کشور به شما نیاز دارد.

تعطیلی مدارس به معنای تمام شدم تحصیل نیست دست از تلاش برندارید،روزی شما باید در صحنه حاضر شوید.

 

 

 

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *