دیدار محسن علیجانی با حمزه محمدی

علیجانی: تقابل اصولگرا و اصلاح طلب حاصلی برای کشور ندارد/ محمدی: اظهارات و امضاهای نمایندگان مجلس را رصد می‌کنیم

نماینده مردم، تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس با تاکید بر حفظ وحدت ملی گفت: ملت امروز از حرف خسته است ما باید دست‌به‌دست هم بگذاریم اگر اصولگرا و اصلاح‌طلب به تقابل برسند خروجی برای کشور و مردم ندارد.

نماینده مردم، تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر  و پردیس با تاکید بر حفظ وحدت ملی گفت: ملت امروز از حرف خسته است ما باید دست‌به‌دست هم بگذاریم اگر اصولگرا و اصلاح‌طلب به تقابل برسند خروجی برای کشور و مردم ندارد.

به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، محسن علیجانی نماینده مردم، تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و دبیر مجمع نمایندگان تهران امروز با حضور در دفتر امام‌جمعه واوان با تأکید بر انجام کار و اتحاد و همبستگی ملی گفت: ملت امروز از حرف خسته هستند ما باید دست‌به‌دست هم بگذاریم اگر اصولگرا و اصلاح‌طلب به تقابل برسند خروجی برای کشور و مردم ندارد هر نامی داشته باشد ارزش ندارد اگر فردی به دنبال اصولگرایی انقلابی است و کسی دیگر به دنبال اصلاح‌طلبی ارزشی است باید دست‌به‌دست هم دهند.

این مسئول خاطرنشان کرد: ترامپ آمده که طومار را بپیچد که ان شاالله طومار خودش پیچیده می‌شود روسای جمهور امریکا هیچ فرقی باهم ندارند از دید شخص من اوباما که به‌ظاهر نرم بود داعشی را طراحی کرد که هیچ‌کسی انجام نداد یعنی ترامپ و ۱۰۰ ترامپ عقلشان به اوباما نمی‌رسد که چنین طراحی کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با تأکید بر اینکه دشمنان به دنبال این هستند که انقلاب اسلامی که می‌تواند یک و نیم میلیارد مسلمان را به هم گره بزند و می‌تواند الگو باشد محدود کنند خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد حضور منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای ایران را محدود کنند. ما اگر زمینه را برای تولیدکننده و صاحب ایده فراهم کنیم قطعاً هیچ مشکلی در کشور نخواهیم داشت.

پیش از سخنان علیجانی، حجت الاسلام والمسلمین حمزه محمدی امام‌جمعه واوان با انتقاد از عملکرد برخی نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی نهادی محکم در برابر دشمن می‌ایستد تعدادی از نمایندگان تهران به رئیس‌جمهور نامه می‌نویسند که جلوی اظهارات برخی از نهادها را بگیرید. این نمایندگان باید جواب دهند چه طور خلاف رویه رهبر عمل می‌کنند.  این توییتر بازی آقای محمودی معلوم نیست کی تمام می‌شود؟ ما حرف‌ها و امضاهای نمایندگان را رصد می‌کنیم.

امام‌جمعه واوان خطاب به این دست از نمایندگان گفت: این دست از نمایندگان باید بیایند پاسخگو باشند این تفکرات خلاف رهبری چیست؟ از آن سمت نیز اگر خدمت و حرکتی خوبی ببینیم می‌گوییم.

دبیر قرارگاه فرهنگی فاطمه زهرا (س) با اشاره به تشکیل کارگروه بین‌الملل در قرارگاه فرهنگی فاطمه زهرا (س) در جهت حضور در شبکه‌های اجتماعی با زبان‌های مختلف گفت: باوجود تلاش دشمنان، قرآن سوزی و تبلیغ منفی، روزبه‌روز میل به قران و پیامبر اکرم (ص) در کشورهای مختلف در حال گسترش است.

وی تصریح کرد: ما برای مبانی انقلاب کار نکردیم و در این حوزه ضعیف هستیم کار به‌جایی می‌رسد رهبر انقلاب در ابتدای سال در حرم امام رضا (ع) شرایط ابتدای انقلاب را با زمان کنونی مقایسه کنند این کار باید ما انجام می‌دادیم. ما می‌خواهیم گفتمان انقلاب اسلامی تقویت شود تقویت آن با عمل است.

امام جمعه واوان با اشاره به وجود مشکلات مختلف در شهرستان اسلامشهر و به‌ویژه مشکل چندساله بوی بد شهرک واوان گفت: بنده باوجوداینکه اصلاً خانم ابتکار را قبول ندارم ولی  حضوری نامه ای رو به وی دادم.

حجت الاسلام محمدی با انتقاد از عملکرد مسئولان شهرستان اسلامشهر گفت: مسئولان اجرایی شهر نباید به کارهای روتین و عادی خودبسنده کنند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *