عزت‌اللهی: الان وقت تمرکز، همدلی و حمایت از تیم ملی است

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان مدعی شد، او و دیگر بازیکنان این تیم آماده تاریخ‌سازی برای تیم ملی هستند.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان مدعی شد، او و دیگر بازیکنان این تیم آماده تاریخ‌سازی برای تیم ملی هستند.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل ازتسنیم از روسیه، سعید عزت‌اللهی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان ضمن بیان این مطلب در مورد شرایط تیم ملی و روحیه بالایی بازیکنان این تیم برای موفقیت در جام جهانی ۲۰۱۸ اظهار داشت: اول از همه باید از همه اهالی رسانه که به روسیه تشریف آوردند تشکر کنم. می‌ببینم که در این مدت در حد توان خود در حال حمایت از تیم ملی هستید.

وی در ادامه افزود: از مردم ایران نیز تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم دیگر زمان زیادی تا شروع بازی‌های جام جهانی نمانده است که بخواهیم در خصوص امکانات و حواشی صحبت کنیم و الان دیگر وقت تمرکز، همدلی و حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال ایران است.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین تأکید کرد: ما بازیکنان نیز باید همه تلاش خود را انجام بدهیم تا بتوانیم برای کشورمان افتخارآفرینی کنیم. کمپ تیم ملی نیز خدا را شکر امکانات خوبی دارد که باشگاه لوکوموتیو، فدراسیون فوتبال روسیه و فیفا برای ما در نظر گرفته‌اند. فکر می‌کنم با همدلی که بین بچه‌ها در تمرینات و بیرون از آن وجود دارد همه برای تاریخ‌سازی آماده هستیم.

عزت‌اللهی با اشاره غیبتش در نخستین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل مراکش و اینکه افسوس اتفاقات دیدار مقابل کره جنوبی را نمی‌خورد، عنوان کرد: شاید قبل از اینکه به روسیه بیایم این موضوع روی شرایط ذهنی من تأثیری نگذاشته بود، اما از زمان حضور در محل برگزاری جام جهانی ساعت‌ها برای من در تمرینات و خارج از تمرین سخت می‌گذرد، اما کاری است که شده و نمی‌توانم کاری دیگر جز دعا برای تیم ملی داشته باشم.

وی تصریح کرد: فقط می‌توانم کنار بچه‌ها باشم و برای موفقیت تیم ملی تلاش کنم. مهم این است که در تیم ملی ایران همه برای هم بازی می‌کنند و قطعاً نبود من نمی‌توان خللی در بازی تیم ملی ایجاد کند. در تیم ملی بازیکنان پرتوانی حضور دارند و امیدوارم در پایان هر سه بازی مرحله گروهی دست پر از زمین خارج شویم.

عزت‌اللهی در خصوص دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم‌های پرقدرت پرتغال و اسپانیا گفت: قطعاً هر دو تیم، تیم‌هایی هستند که برای فوتبال ایران هر سال موقعیت بازی مقابل آنها پیش نمی‌آید و مطمئناً ما هم باید این فرصت را غنیمت بشماریم و نه تنها در این دو بازی بلکه در دیدار مقابل مراکش نیز با همه وجود خود به میدان برویم. مراکش نیز تیم بزرگی است و دیدارهای دوستانه خوبی را نیز پشت سر گذاشته است. این تیم در سالیان اخیر از تیم‌های قدرتمند قاره آفریقا بوده است.

وی در خاتمه اظهار داشت: دیدارهای جام جهانی همه فشرده هستند و بازیکنان خیلی بزرگی نیز در این رویداد حضور دارند. ما نیز قاعدتاً انگیزه زیادی برای قد علم کردن مقابل بازیکنان بزرگ و تیم‌های بزرگ داریم و این امیدواری را به هواداران ایران می‌دهم که تا آخرین توان برای ایران می‌جنگیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *