گوشت و مرغ

عرضه ۷۴۶تن گوشت قرمز و مرغ در ماه رمضان در استان تهران

سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: در طرح ضیافت ماه مبارک رمضان ۷۴۶ تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در فروشگاهها و میادین میوه و تره بار استان تهران برای عموم عرضه شد.

سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: در طرح ضیافت ماه مبارک رمضان ۷۴۶ تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در فروشگاهها و میادین میوه و تره بار استان تهران برای عموم عرضه شد.

به گزارش اسلامشهرخبر یوسف جلوخانی در گفت و گویی افزود: طرح ضیافت ماه مبارک رمضان از اول تا پایان خرداد در سطح فروشگاهها مغازه ها و میادین میوه و تره بار استان برگزارشد .
وی ادامه داد: در این مدت ۶۴۰تن مرغ منجمد با قیمت ۵هزار و ۷۰۰تومان، ۹۹ تن گوشت گوساله وارداتی و ۷تن گوشت گوساله داخلی با قیمت۲۱ تا ۲۲ هزار تومان (به صورت مخلوط) به فروش رفت.
سرپرست اداره پشتیبانی امور دام استان تهران تصریح کرد:همچنین از ابتدای اردیبهشت ماه عرضه گوشت گوسفندگرم وارداتی به صورت لاشه با قیمت ۳۱ هزار ۵۰۰تومان نیز در سطح استان تهران آغاز شده که تا کنون افزون بر یک هزار تن عرضه شده است .

**خرید ۱۴ هزار تن جو تضمینی از کشاورزان استان تهران
جلو خانی ادامه داد: با آغاز فصل برداشت محصول جو از اراضی کشاورزی استان، تا کنون افزون بر ۱۴ هزار تن جو تضمینی از طریق تالار بورس با قیمت هزار و ۳۰تومان خریداری شد.
وی افزود: جمع آوری جو خریداری شده در پنج مرکز استان که مورد تایید سازمان جهاد کشاورزی نیز شامل اسلامشهر، امین آباد، جواد آباد، سعید آباد و غنی آباد صورت می گیرد.
سرپرست امور دام استان تهران با بیان اینکه خرید محصول جو از طریق تالار بورس ۸۵۰ تا ۸۶۰ تومان بوده است گفت: مابه تفاوت قیمت تضمینی(یک هزار ۳۰تومان) این محصول ظرف سه روز از طریق تخصیص اعتبارات دولت و سازمان برنامه بودجه به کشاورزان پرداخت می شود.
به گفته وی در طرح خرید تضمینی از کشاورزان پیش بینی می شود که افزون بر ۲۰تن هزار تن محصول جو از کشاورزان استان خریداری شود.

منبع: ایرنا


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *