عده ای از مسئولین اسلامشهری بدنبال بازی های سیاسی هستند

امام جمعه واوان‌ گفت :شهرستان اسلامشهر گرفتار یک عده ای شده ایت که با بازی های سیاسی نه پاسخگو هستند و نه برای پیشبرد برنامه ها کاری انجام میدهند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، حجت الاسلام و المسلمین حمزه محمدی امام جمعه شهر واوان در خطبه های این هفته نماز جمعه واوان بیان داشت:گاهی وقت از انسان تعریف می کند تاثیر در نماز انسان و اعمال انسان می گذارد ،اما متقابلاً وقتی از انسان انتقاد می شود چون ما ضعیف هستیم عبادتمان هم ضعیف می‌شود کم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مومن باید در جامعه زندگی کند و با جامعه ارتباط داشته باشد  افزود:مومنی که با مردم ارتباط دارد و بر اذیت و ازار های مردم صبر می کند این انسان نزد خداوند عزیزتر از مومنانی است که با جامعه ارتباطی ندارند و گوشه نشین هستند.

امام جمعه واوان بیان داشت: ماجرای امروز ما ماجرای جنگ صفین است؛ امروز انقلاب نیاز به یاری ما دارد،امروز برخی ها انگشت اتهام را به سمت رهبری میگیرند بعد از افتضاحی که در حکمیت به بار آمد.

حجت الاسلام و المسلمین حمزه محمدی در ادامه خطبه های این هفته نماز جمعه واوان گفت: مسئولینی که ۳ یا ۴ ماه بیشتر از مسئولیتشان باقی نمانده بجای اینکه خدمت کنند با تهمت زدن به جرایانات انقلابی و نامه نگاری ها بدنبال موضوعات دیگری هستند.

وی افزود: ما بارها بی کفایتی برخی از مسئولان را در شهرستان گفتیم اما مسئولین استانی پاسخگو نبودند و واکنشی نشان ندادند

امام جمعه واوان بیان داشت: از این تریبون عرض میکنم به استاندار محترم که ما در خیلی از مسائل حرف داریم اما تاکنون سکوت کردیم‌

خطیب نماز جمعه واوان اظهار داشت:شهرستان اسلامشهر گرفتار یک عده ای شده ایت که با بازی های سیاسی نه پاسخگو هستند و نه برای پیشبرد برنامه ها کاری انجام میدهند.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *