عده‌ای پس از انقلاب سازشکار شدند

نایب‌رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: عده‌ای پس از انقلاب سعادت ادامه جهاد را از دست دادند یا استحاله شدند، یا دچار کلک و حقه شدند یا سازش کردند.

نایب‌رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: عده‌ای پس از انقلاب سعادت ادامه جهاد را از دست دادند یا استحاله شدند، یا دچار کلک و حقه شدند یا سازش کردند.
به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از فارس، اسدالله بادامچیان نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان انقلاب که در موزه عبرت ایران برگزار شد، اظهار کرد: طی چهار دهه اخیر همه قدرت‌های شیطانی بزرگ و کوچک با انقلاب اسلامی به مقابله پرداختند و از هر نوع توطئه، مکر، ترور، تحریم و درگیری‌های غیر انسانی، کوتاهی نکردند و راه به جایی نبردند.

وی افزود: هشت سال جنگ بین‌المللی با ملت مظلوم و مقتدر ایران اسلامی با عزت و افتخار و حفظ تمامیت ارضی به رسوایی مستکبرین و صدامیان انجامید و قلدران بین‌المللی و مزدوران پلیدشان و صهیونیسم نتوانستند به خواسته‌های خود دست بیابند.

بادامچیان با بیان اینکه ۴۰ سال استقامت و فداکاری به علاوه ۱۶ سال مبارزه و مقاومت، کار ساده‌ای نبود و نیست، گفت: دشمنان، معاندان و مخالفان داخلی و خارجی و میکروب‌ها و شبکه‌های نفوذی فراماسونری و صهیونیستی تا حد کلاهی و کشمیری، ۲۴ ساعته در عداوت و کینه‌ورزی، کشتار مردمی و شکنجه‌های مهیب و زندان‌های طولانی مدت، و انواع فشارها و فریب‌کاری‌ها هیچ کوتاهی نکرده‌اند.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: اینجا، موزه عبرت، شکنجه‌گاه اصلی طاغوت و حامیانش آمریکا، انگلیس، اسرائیل بود. من صدای رهبر انقلاب را در این زجرگاه استکبار شنیده‌ام که با صلابت و شهامت، دشمنان را در اعماق می‌شکست.

وی خاطرنشان کرد: هنوز زمزمه عاشقانه و عارفانه همه شهیدان و شهیدان زنده در این فضا موج می‌زند.

بادامچیان خاطرنشان کرد: عده‌ای پس از انقلاب سعادت ادامه جهاد را از دست دادند یا استحاله شدند، یا دچار کلک و حقه شدند یا سازش کردند. برخی هم دین و شرف و وجدان را به دنیای پست و مطامع دنیوی معامله کردند و باختند. سیاست‌بازها ‌و ساده‌اندیشانی هم بودند که چه مشکلاتی برای علی و یاران علی پیش آوردند.
نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اما از طرف دیگر چه حماسه‌هایی آفریده ‌شد و چه شگفتی‌هایی که خداپرستان و خوبان از محمد بخارایی ۲۰ ساله تا شهید حججی جوان آفریدند. و اینگونه شد که امروز مستکبران از ما عصبانی هستند و متحیرند که چرا نتوانسته‌اند غلطی انجام دهند.

وی افزود: امروز نیمی از راه را آمده‌ایم. می‌دانیم نیمه دیگر راه سخت‌تر و سخت‌ترین است. پشیمان و مایوس هم نیستیم. همچون رهبرمان سید علی سرتا پا امیدیم و امیدواریم.

بادامچیان تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد قصور و تقصیرهای عمر رفته را جبران کنیم و حق جهاد را در سالهای آینده ادا نماییم. با حل مشکلات، انقلاب اسلامی را به شکوفایی و عظمت و تکامل خواهیم رساند تا کشوری سراسر پاکی و رفاه و عدالت و عزت پدید آید و زمینه ساز حکومت عدل و قسط جهانی و ظهور منجی بشریت مساعد شود.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: با امام و یارانمان عهد می‌بندیم که در دهه آینده، حزب موتلفه اسلامی را در جهت حزبی نمونه و شایسته اعتماد رهبر و ملت در ادامه امور بسازیم تا مجلس و دولتی ارزشی، مردمی، کارشناس، و شجاع و سازش‌ناپذیر و شایسته‌محور شکل بگیرد.

وی گفت: در این مسیر همه باطل‌گرایان و ضد ارزشها، هر نوع مقابله و جنگ و توطئه و مکر و حیله را بکار می‌گیرند و خوشه‌چینان قدرت‌طلب نیز فرصت‌طلبی خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *