عدم توقف پروژه های شهرداری در ایام نوروز

سرپرست شهرداری اسلامشهر گفت:اجرای پروژه های شهری در تعطیلات نوروزی بدون وقفه انجام می شد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،محسن حمیدی سرپرست شهرداری اسلامشهر در  جلسه شورای اسلامی شهر اسلامشهر  به ارائه گزارش از اقدامات شهرداری در روزهای ابتدایی سال پرداخت و گفت: با یاری و استعانت از خداوند، امر خدمات رسانی به شهروندان از ابتدای سال با قوت ادامه داشته که در این خصوص میتوان به اجرای مواردی همچون اصلاح هندسی میدان نماز، تولید بیش از ۱۷۰۰ تن آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری ، بازگشایی دوربرگردان حافظ ، جابجایی ۴۰ تیربرق در مسیر اجرای پروژه ها ، تجهیز مبلمان شهری ،کاشت گلهای فصلی  ، رنگ آمیزی ۱۰۲ کیلومتر از جداول شهر و پخش آسفالت در سطح معابر  محله های احمدیه فیضیه، سالور ، جانبازان و .. اشاره نمود.

وی در ادامه گفت: پروژه های شاخص شهری نیز همچون مترو و کمربندی شمالی نیز بدون تعطیلی ادامه داشته که در این راستا طی سفر اخیر معاون اول رییس جمهور به شهرستان اسلامشهر، مکاتبه ای جهت تخصیص اعتبارات ملی به این دو پروژه با ایشان صورت پذیرفت که مجدانه تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

گفتنی است در ادامه جلسه لوایح ارسالی از شهرداری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که  تفویض اختیار به سرپرست شهرداری اسلامشهر و بررسی نامه های مصوبات جلسات ۹۵ و ۹۶ شورای شهر ارسالی از شورای تطبیق، از مهم‌ترین آنها بود که با اکثریت آرا تصویب گردید.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *