عابدینی باید از هیأت رئیسه سازمان لیگ عزل شود/ احتمال ارجاع تخلف به کمیته اخلاق

معاون حقوقی باشگاه استقلال نسبت به اظهارنظر امیر عابدینی واکنش نشان داد.

به گزارش اسلامشهرخبر، امیر عابدینی بعد از دیدار استقلال تهران و استقلال اهواز در اظهار نظری عجیب و جنجالی مدعی شد که داوری ها به سمت و سویی می رود که مناسب نیست. وی رویه کفاشیان و وزیر ورزش را به انتقاد گرفت و مدعی شد که گل دوم استقلال خطا بوده و محسن بنگر در مشابه صحنه گل دوم استقلال در بازی پرسپولیس با ذوب آهن از زمین اخراج شد اما معاون حقوقی باشگاه استقلال معتقد است که این اظهار نظر از سوی کسی که جزو اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ ایران است تخلف محسوب می شود و در صورت تایید افشارزاده این تخلف به کمیته اخلاق ارجاع داده خواهد شد.

محسن بزرگی در گفت و گو با فارس اظهار داشت: آقای عابدینی که به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال فعالیت می کند نمی تواند تمایلات رنگی خود را در قالب یک اظهار نظر رسمی عنوان کند.

وی افزود: طبق قوانین فیفا اعضای کمیته مسابقات باید کاملا بی طرف باشند و اظهار نظرهایشان باید به این شکل پیش برود. به نظرم آقای عابدینی با این اظهار نظر صلاحیت خود را برای حضور در جمع تصمیم گیرندگان مسابقات فوتبال از دست داده و باید عزل شود.

معاون حقوقی استقلال افزود: اگر این موضوع مورد تایید افشارزاده قرار بگیرد تخلف عابدینی به کمیته اخلاق اعلام خواهد شد چون او نقض رعایت بی طرفی را انجام داده است.

وی در پایان تاکید کرد: هر اظهار نظری خارج از بحث آیین نامه فیفا قابل تنبیه و مجازات است و احتمال اینکه ما این مسئله را به کمیته اخلاق ارجاع بدهیم بسیار بالا خواهد بود.

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *