طومار درخواست متروی اسلامشهر تحویل دفتر شهردار تهران شد

طومار درخواست متروی اسلامشهر تحویل دفتر شهردار تهران شد

طومار امضای شهروندان اسلامشهر مبنی بر درخواست ورود مترو به اسلامشهر، تحویل دفتر شهردار تهران شد. به گزارش اسلامشهرخبر، طومار امضای مردم و نماگزاران شهرستان اسلامشهر  و واوان تحویل دبیرخانه مرکزی شهرداری تهران شد تا از این طریق به دفتر شهردار تهران برسد. مدتی است که یکی از درخواست های ثابت مردم شهرستان اسلامشهر از […]

طومار امضای شهروندان اسلامشهر مبنی بر درخواست ورود مترو به اسلامشهر، تحویل دفتر شهردار تهران شد.

به گزارش اسلامشهرخبر، طومار امضای مردم و نماگزاران شهرستان اسلامشهر  و واوان تحویل دبیرخانه مرکزی شهرداری تهران شد تا از این طریق به دفتر شهردار تهران برسد.

مدتی است که یکی از درخواست های ثابت مردم شهرستان اسلامشهر از مسئولین شهرستانی، استانی و کشوری  درخواست ورود مترو به این شهر است .

بر همین اساس مردم و نمازگزاران این شهرستان در اقدامی خودجوش جمعه هشتم بهمن ماه با امضای طوماری از شهردار تهران خواسته بودند که دستور آغاز عملیات اتصال خط ۳ متروی تهران به اسلامشهر را صادر کند.برآوردها از امضای بیش از ۲ هزار نفر از مردم شهرستان بروی این طومار حکایت دارد.

گفتنی است متن کامل طومار امضا شده به شرح ذیل بود:

“جناب آقای دکتر قالیباف، شهردار محترم شهر تهران و مسئول اجرای متروی اسلامشهر

ما شهروندان شهر اسلامشهر، با امضای این طومار از شما می خواهیم که فارغ از نگاه های خاص برخی کارشناسان معاونت حمل و نقل شهرداری تهران به حومه نشینان طبق وعده قبلی خود شما بر اساس قانون، دستور آغاز عملیات اتصال خط سه متروی تهران به اسلامشهر و افتتاح ایستگاه شهرک واوان به خط یک را صادر  و به تکلیف عمل کنید تعلل در آغاز عملیات احداث متروی اسلامشهر باع برگرداندن بودجه اختصاص یافته به خزانه در سه سال گذشته شده است.”

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *