ضرورت اجرای طرح سالم سازی و پیشگیری از سرقت در محلات

فرماندار اسلامشهر بر ضرورت اجرای طرح سالم سازی و پیشگیری از سرقت در محلات مختلف شهرستان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ، مسعود مرسلپور که در جلسه کمیسیون مبارزه با سرقت که در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان اسلامشهر  برگزار شد گفت: با توجه به وسعت و تراکم جمعیتی بالای شهرستان باید از نگهبان محله و نگهبان شب جهت پیشگیری از سرقت های خرد و سرقت از منازل در محلات و معابر مختلف استفاده شود.

وی به توافق فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده سپاه پاسداران جهت اجرای گشت رضویون توسط بسیجیان اشاره کرد و گفت: پیگیری های لازم جهت آغاز فعالیت گشت رضویون در اسلامشهر انجام خواهد شد تا ظرفیت و توان بسیجیان نیز جهت پیشگیری از وقوع سرقت به کمک نیروی انتظامی بیاید.

رئیس شورای تامین شهرستان با بیان اینکه کم کاری برخی دستگاهها در وقوع سرقت و برخی جرائم تاثیرگذار است، افزود: بیشترین سرقت ها در شهرستان اسلامشهر به سرقت لوازم خودرو مربوط می شود. در محلات مختلف شاهدیم پارکینگ منازل به واحد مسکونی تبدیل شده و شهرداری ها نیز در حوزه احداث پارکینگهای عمومی عملکرد ضعیفی داشتند.

مرسلپور بر ضرورت شناسایی و برخورد با مالخرها نیز تاکید کرد ادامه داد: تاریکی برخی مناطق و محلات شهری و روستایی در ساعات شب نیز منجر به سرقت می شود. باید روشنایی تمام محلات تامین شود تا زمینه ارتکاب جرم برای سارقان فراهم نشود.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه کارکنان و ماموران جان بر کف نیروی انتظامی با محدودیت های فراوان و با از خود گذشتگی، ایثار و مجاهدت مشغول خدمت شبانه روزی به مردم هستند، افزود: همه ادارات و دستگاهها و اقشار مختلف مردم باید به کمک نیروی انتظامی بیایند تا شاخص های امنیتی شهرستان بیش از پیش ارتقا یابد.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *