صرفه جویی ۱۵۰ میلیونی در شهرداری چهاردانگه در اولین ماه حضور شهردار جدید

شهردار جدید چهاردانگه در اولین مصاحبه خبری خود اصلی ترین اولویت کاریش را اصلاح خدمات شهری و ساماندهی نیروهای شهرداری دانست و از صرفه جویی ۱۵۰ میلیونی در اضافه کاری های غیر نیاز در ماه اول حضورش در شهرداری خبر داد.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از  پایگاه خبری چهاردانگه، رحیم پرچگانی در پاسخ به چگونگی چابک سازی شهرداری اظهار داشت: در ابتدای حضورم درماه گذشته حدود ۱۵۰میلیون تومان قناعت کردیم یعنی اضافه هاری های مازاد و یک سری شب کاریها و تعطیل کاریهایی که بحق نبوده اند یا محصول کاری معینی نداشته اندرا حذف کردیم این پرداخت های اضافی در حالی بوده است که پیش بینی لازم در بودجه توسط اداره مالی شهرداری نیز صورت نگرفته بود و در این ماه مشخص کردیم به هرکس به اندازه ایی که نیاز کاری  وجود دارد اضافه کار تعلق بگیرد نه اینکه  بیشتر بودجه جاری شهر صرف حقوق ومزایای نیروهای شهرداری شود.

وی افزود بیشتر مشکلات در شهراز اختلاف سلیقه ها ونبود شهردار در شهر،رکود اقتصادی و عدم صدور پروانه و حضور طولانی سرپرست  و اختلافات بین دوستان دانست و ابراز امیدواری کرد ظرف چند ماه آینده وضعیت خوبی در شهرداری چهاردانگه حاکم شود.

وی افزود: ما در ابتدای ورود سعی کردیم ساعات کاری پرسنل و بر اساس کار مورد نیاز طراحی کرده که یه تعدادی اضافه کاری هایی را که با محصول کار مقایرت نداشت را حذف کردیم و به هر کس به اندازه ی ساعت کاری که نیاز داشتیم قرار دادیم که صرفه جویی خوبی به همراه داشت امیدواریم برای این چند ماه اینده تمام این مشکلات حل شود .

با پروژ های نیمه تمام چه میکنید ؟

پرچگانی افزود: انشالله تمام پروژه های نیمه تمام که نزدیک به اتمام است را تکمیل وافتتاح می کنیم، در این اوضاع اقتصادی، شهرداری های کشور یا ورشکست شده یا روبه  ورشکستگی هستند ولی چهاردانگه دارای پتانسیل های زیادی است که می شود این شهررا حرکت داد تا با مشکل مواجه نشود.

پرچگانی یکی از مشکلات مهم شهرداری را وجود نیروهای ناکارآمد در بدنه این مجموعه  دانست و افزود: “مگر می شود به اینها دست زد” .

وی همچنین با استقبال از حضور خبرنگاران در شهر ابراز امیدواری کرد این حضور منشاء خیرات باشد و از خبرنگاران برای رقم زدن آینده خوب برای شهر صنعتی چهادانگه درخواست کمک کرد و افزود درب دفتر ما بر روی خبرنگاران باز است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *