صدور ۱۷ میلیون کارت هوشمند در کشور

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور از صدور بیش از ۱۷ میلیون کارت هوشمند ملی طی سال گذشته در سطح کشور خبر داد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور از صدور بیش از ۱۷ میلیون کارت هوشمند ملی طی سال گذشته در سطح کشور خبر داد.
به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از فارس ناصر صامعی پیش از ظهر امروز در تقدیر و معارفه مدیرکل ثبت احوال کردستان در سنندج اظهار کرد: طی سال گذشته با تلاش مجموعه ثبت احوال بیش از ۱۷ میلیون کارت هوشمند ملی در سطح کشور صادر شده است.

وی با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته پروژه صدور کارت هوشمند ملی امسال در کشور پایان می‌یابد، اضافه کرد: تمام ظرفیت‌ها در راستای تحقق این مهم به کار گرفته شده است.

*فعالیت ۳۵ هزار ثبت یار در کشور

معاون برنامه‌ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه سازمان ثبت احوال به لحاظ تشکیلاتی بسیار گسترده است، گفت: یک هزار و ۱۰۰ واحد اجرایی در سطح کشور وجود دارد و ۳۵ هزار ثبت یار این سازمان را در راستای تحقق اهداف یاری می‌کنند.

وی به رسالت این ثبت یارها و نحوه کمک آنها نیز اشاره کرد و گفت: ثبت یارها نقش سازمان را در سطح بیمارستان‌ها، آرامستان‌ها و غیره ایفا و نقش مهمی در تحقق رسالت و برنامه‌های سازمان ثبت احوال در کشور دارند.

*اتصال ۲۰۰ هزار نقطه به طور آنلاین به ثبت احوال

به گفته وی، براساس آخرین آمار در حال حاضر بیش از ۲۰۰ هزار نقطه به طور آنلاین به ثبت احوال کشور وصل هستند و این سازمان در هر ثانیه ۶ هزار استعلام را پاسخ می‌دهد.

وی در مورد تعیین مدیران ثبت احوال استان‌های مختلف با بیان اینکه ثبت احوال مدیر غیر ثبتی ندارد، اضافه کرد: این موضوع برای مدیران ارشد استان‌ها جا افتاده و در حال حاضر نیز فشارها نسبت به گذشته کمتر شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *