علیرضا سلیمی

شکایت دولت از نمایندگان خیلی زیاد است/ ارائه گزارش تعداد شکایت دولت

عضو هیئت نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان با انتقاد از شکایت دولت از نمایندگان مجلس، گفت: شکایت دولت از نمایندگان خیلی زیاد است.

عضو هیئت نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان با انتقاد از شکایت دولت از نمایندگان مجلس، گفت: شکایت دولت از نمایندگان خیلی زیاد است.
به گزارش اسلامشهرخبر حجت الاسلام و المسلمین علیرضا سلیمی نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکارنیوز با بیان اینکه دولت مرتب از نمایندگان مجلس شکایت می کند، گفت: الحمداله دست به شکایت دولت خوب است.

وی افزود: تا کنون دولت از تعداد زیادی از نمایندگان به دادسرا شکایت کرده که احضاریه های مذکور به هیئت نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان ارسال شده که برخی از این شکایات از سوی هیئت رد شده است.

عضو هیئت نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان در پاسخ به این سوال که ریاست جمهوری اعلام کرده که در مجلس دهم فقط از ۲ نماینده شکایت کرده، گفت: شکایت دولت از نمایندگان مجلس دهم خیلی بیشتر از ۲ مورد است و ما در حال جمع آوری تعداد شکایات دولت هستیم که بزودی گزارش و آماری در همین زمینه ارائه خواهیم کرد.

سیّد احسان حقّی (رییس امور دعاوی و قراردادهای معاونت حقوقی) چندی پیش اعلام کرده که امور دعاوی این معاونت از ابتدای دولت یازدهم تا کنون، تنها از شش نماینده مج

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *