شهر چهاردانگه ظرفیت بالایی برای پیشرفت دارد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: شهر چهاردانگه ظرفیت بالایی در حوزه های فرهنگی،اجتماعی و… برای پیشرفت دارد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مهدی شریفیان در جلسه ای با شهردار چهاردانگه  با اشاره به ظرفیت های بالایی که در شهر چهاردانگه به لحاظ اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و … وجود دارد گفت: مردم خونگرم و انقلابی چهاردانگه شایسته دریافت بهترین خدمات و امکانات هستند و شهرداری این شهر به عنوان یک سازمان خدمتگزار باید توجه ویژه ای به ارائه هرچه بهتر خدمت به مردم این شهر داشته باشد.

وی تاکید کرد: در طول چند ماهی که از آغاز به کار مجلس یازدهم می گذرد به دفعات بازدید هایی از این شهر داشته ام و برنامه ریزی های مهمی در زمینه پیگیری مسائل این شهر انجام شده که در زمینه احداث ایستگاه مترو و رسیدگی به مجتمع صنفی خدماتی سهند این پیگیری ها به نتایج خوبی هم رسیده است و ادامه دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر این نکته که آماده دریافت پیشنهادات و نظرات مردم در حوزه وظایف نمایندگی آنها در همه نقاط حوزه انتخابیه هستیم، ادامه داد: ما در کنار مردم و تمام ادارات خدمت رسان برای بهبود شرایط کار و زندگیشان هستیم و امیدواریم با پیگیری های مستمر بتوانیم گوشه ای از مسائل این شهر را نیز حل کنیم.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *